Sari la conținut
Forum Roportal
roportal

Mancarea favorita

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Nu-mi plac (de la cel mai negativ): buretii de padure (indigerabili de curand), vinetele (in special pane, salata de pus pe paine merge), conopida, carnea extrem de grasa. In general nu suport meniurle vegetariene, ma aduc la limita subzistentei :)

In schimb carne de pui (piept) as putea manca in orice cantitate :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

...cred ca nimic prost gatit nu m-ar face sa testez cu papilele mele !...in rest tot ce are la baza legume grtinate si carne de oaie bine condimentata.(inabusita, pastrama).....vinurile demiseci chiar seci si la desert o banana la gratar..incecati..multi prieteni i-am facut dependenti cu acest menu'... :razz:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
...cred ca nimic prost gatit nu m-ar face sa testez cu papilele mele !...in rest tot ce are la baza legume grtinate si carne de oaie  bine condimentata.(inabusita, pastrama).....vinurile demiseci chiar seci si la desert o banana la gratar..incecati..multi prieteni i-am facut dependenti cu acest menu'... :razz:

 

 

auzi mai dandor si te mai intrebai pe la pagina de medicina de ce iti joaca feste colesterolul si trigliceridele :twisted: :twisted: :?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

...si eu care credeam ca daca esti sincer faci un lucru bun :)

am postat la "culinar"...si am primit raspuns la medical !!!...dar sunteti de acord ca ce e bun, mai rar este si sanatos !

..trec definitiv pe carnea de pui !!!....

of mai spider !!! :twisted:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×