Sari la conținut
Forum Roportal
roportal

Mancarea favorita

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

As da orice pentru o marinata de peste asa... ca la mama acasa, urmata de niste vin alb. :drincas: pofta buna.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
BUNA! mancarea mea prefearata este IAcaINIcaU (carnea care se face pe gratar ,pentru .cei care nu stiu  este de origine caoreana )nu ma satur niciodata ,in fiecare zi as-i manca, de fapt mananc :Pe .pentru. cei care  au mancat iacainicau am o intrebare ce va place cel mai mult de la iacainicau <ce parte >?

:good:

[snapbacca]46555[/snapbacca]

tinand cont ca asiaticii consuma tot felul de animalute am o curiozitate.... Si din ce fel de carne e facut iacainicau asta? :o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Cam orice....in afara de peste ....oaie...miel...prefer iarba verde decat pestele....In rest....de toate....sa fie cat de multa salata verde si tot ce se poate prepara cu ea....

[snapbacca]32066[/snapbacca]

 

 

pescarita nu papa peste ! :blinca: ciudat :Pe

 

doar ce-am mancat niste chiftlute si cartofi prajiti cu salata de rosii ! as mai vrea dar nu mai sunt :good:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Care este mancarea voastra favorita?

[snapbacca]7384[/snapbacca]

 

In copilarie imi placea cele trei feluri de mancare pe care le stie toata lumea si mai ales duminica nu lipseau, supa de taitei, sarmalele si pireul cu snitel sau carnati si muraturi, iar pe urma prajituri...

Acum am inceput sa fac nazuri :good: ...

Bine pentru sanatatea mea :) ...

Caci cine aduna la tinerete, strange la batranete :o: ...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cartofi pai.... dar prajiti cu ulei mult.. 2 litri :De crocanti sa fie.. cu sare.. ..

Spaghete cu sos. iam iam :yawn: 8)

pizza... oauu iam iam :cry: 8)

multe multe imi plac :De

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu sunt o pofticioasa, incerc aproape orice :roll:

Nu-mi place mielul, miroase naspa si e si greu de digerat!

Votez pentru SALATE de toate felurile si cu toate sosurile!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mancarea mea preferata este mancarea indiana in special piept de pui in sos de cocos cu orez ;) ;) :D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

mie nu`mi place pestele de nici o culoare, nu`mi plac ciupercile deloc (nu mai mananc de 5 ani ciuperci, de cand am facut cu asa pofta incat mi s`a facut rau de am v..... si matele din mine <_< ). in rest, mananc aproape orice, nu sunt pretentioasa si nu pot spune k am un fel anume preferat. imi plac toate mancarurile(mai ales cele facute de mine :evil: ).

insa in mod special imi place mancarea chinezeasca....shanghai, sushi, scoici pe pat de legume :P

Editat de heidy_2005

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×