Sari la conținut
Forum Roportal
The Unknown

Nastere regala filmata

Postări Recomandate

Tuesday, 18 June 2013. 3520 vizualizări, 0 comentarii, 0 voturi

Regina Marii Britanii este foarte supărată. Ce lucru DE NECONCEPUT pentru Casa Regală vrea să facă prinţul William la NAŞTEREA copilului său

Dacă prinţul Harry, fratele mai mic al lui William şi-ar fi ţinut gura, acum nu ar fi fost probleme în sânul Casei Regale, după cum notează presa britanică.

WilliamCopil_a684d388e4.jpg

Despre ce este vorba? Harry ar fi dezvăluit faptul că William are de gând să filmeze naşterea, de la cap la coadă!

 

Vestea ar fi enervat-o la culme pe regina Elisabeta a II-a, care s-a arătat extrem de supărată că nepotul ei intenţionează să filmeze naşterea copilului său, încălcând astfel tradiţiile Casei Regale. Naşterea primului copil al prinţului moştenitor William şi al soţiei sale, ducesa Katherine, va avea loc în mai puţin de o lună, pe 13 iulie, la spitalul londonez Saint Mary of Paddington.


 

http://www.evz.ro/detalii/stiri/regina-marii-britanii-este-foarte-suparata-ce-lucru-de-neconceput-pentru-casa-regala-vrea-1042934.html#ixzz2WYQ0V5ZB

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Am avut un vis scurt cu 2 luni in urma cu acest cuplu si un bebelus foarte mic si fara vlaga. Nu stiu cum sa tratez visul, precis am mancat prea mult la cina si aveam probleme sa dorm linistita da' mi-a spus printul, daca el nu poate face nimic, numeni nu poate.

De atunci tot imi e in gand de cate ori citesc ceva despre ei. Si cand o vad fara burta in luna a 8-a ...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Azi am vazut bebeul regal de mai aproape la TV si avea in nas tuburi de oxigen, deci asa cum am visat, are probleme de respiratie desi are greutate normala. Ma miram de ce nu ne arata de mai aproape decat in bratul ei dar nu si fatza copilului.

Un paparazzo mai jmecher a luat o poza de mai sus ...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×