Sari la conținut
Forum Roportal
Selony

Locuri bantuite din Romania

Postări Recomandate

Daca nu crezi nu inseamna ca nu exista.

Genul de oameni care nu cred in aceste lucruri sunt la tot pasul....Wake up men!!!!,exista astfel de chestii,ca altfel nu se faceau reportaje,nu se dadeau la stiri.

Au fost unele incidente in care s-a "facut misto" de astfel de situati dar asta nu ineamna ca trebuie sa radem de tot ce auzm(ma refer la domeniul asta)

 

Si cine stie poate oi sa reusesti tu sa vorbesti cu ele cu ajutorul calculatorului,poate jucam si counter strike cu ele :think:

spamurile , mailuri bantuite :P :doh:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
spamurile , mailuri bantuite :think: :P
Ma faci sa zambesc...daca se dau la stiri si se fac reportaje...crezi ca trebuie sa iau drept buna?...Despre cate chestii false nu sa vorbit la stiri si s-au facut reportaje....ma refer la posturile de gen OTV & Co.....doar ptr a creste nr de audiente......omule ti-am mai zis cred ceea ce vad...sunt un om practic...la mine nu merge cu chestiile astea ca trebuie crezut ca asa spun unii....dovezi clare ...demonstratii...sa vad, sa constat....in rest povesti:P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu ma iau de nimeni...doar ma amuz de ceea ce vad aici....daca cineva nu e de acord cu tine....asta nu inseamna ca e impotriva ta:)...hai sa nu dramatizam....am zis doar ca nu cred in astea....si ma amuza faptul ca in secolul asta mai e cineva care crede....poate maine vom vorbi de fantome computerizate care comunica cu noi cu un transefer peste 20 M/secunda daca le tine.....sau poate deschid un server pe care sa chatuim cu ei....ce parere ai ? a?:P))))))))

:spiteful: Ar fi super!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

uau...locuri bantuite?cand eram mai mica(aveam vro 5-6 ani deci nu sunt o sursa de incredere) imi era foarte frica de o casa parasita de la tara...stiu ca mereu imi faceam cruce cu limba cand treceam pe acolo.oricum nu exista nici o dovada ca acea casa ar fi fost cu adevarat bantuita...dar stiti si voi cum e lumea la tara.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
uau...locuri bantuite?cand eram mai mica(aveam vro 5-6 ani deci nu sunt o sursa de incredere) imi era foarte frica de o casa parasita de la tara...stiu ca mereu imi faceam cruce cu limba cand treceam pe acolo.oricum nu exista nici o dovada ca acea casa ar fi fost cu adevarat bantuita...dar stiti si voi cum e lumea la tara.
:blink:))))))))) shi ce spuneam eu atunci....povesti de adormit copii...sau mai bine zis...de a baga frica in copii...:good:)))

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

No bine... toti ati zis... unde stateam io, langa fosta locuinta, la mine la tara.

 

Singurul lucru care a fost zis inteligent a fost numele satului Cid.. si Alba Iulia nus sigur ca is corecte numele dar macar omu s-a straduit sa dea locatia.

 

Santeti buni sa ziceti si numele satului, adresa fostei biseri si niste detalii despre casa bantuita in care ati locuit ? :blink: (nu toti deodata).

 

Si pls nu va mai certati pe alte teme... umpleti nume thredul... :good:)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
No bine... toti ati zis... unde stateam io, langa fosta locuinta, la mine la tara.

 

Singurul lucru care a fost zis inteligent a fost numele satului Cid.. si Alba Iulia nus sigur ca is corecte numele dar macar omu s-a straduit sa dea locatia.

 

Santeti buni sa ziceti si numele satului, adresa fostei biseri si niste detalii despre casa bantuita in care ati locuit ? :blink: (nu toti deodata).

 

Si pls nu va mai certati pe alte teme... umpleti nume thredul... :good:)

Eu nu am ce locatie sau an /luna /ziua sa-ti dau ca nu stiu, si nici nu am vazut in viata mea asa ceva....ceea ce pot sa-ti spun insa e ca eu o sa cred doar daca mi se va intampla asa ceva....pana atunci nu cred o iota din asta..

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

bla bla

 

Mai baiete (sau fata), cronX, fantomele nu s-au dovedit a fi adevarate niciodata, dar nici contrar...si cum poti sa te astepti, tu, ca fiinta rationala, ca credinta in fantome si in supranatural sa dispara daca ea dateaza inainte de +Hristos+ chiar...doar sub alte forme....numite "spirite si suflete"...cand auzi la istorie de cine-stie-ce trib de neanderthall's care credeau in oameni morti ... si altele...ce te astepti ? daca nu a disparul inca...nu o sa dispara prea curand...si nu, selony, nu stiu nici un loc momentan...insa daca aflu am de gand sa descopar raspunsul la intrebarea: "Locul X e bantuit ?".

Editat de Nova

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
bla bla

 

Mai baiete (sau fata), cronX, fantomele nu sa-au dovedit a fi adevarate niciodata, dar nici contrar...si cum poti sa te astepti, tu, ca fiinta rationala, ca credinta in fantome si in supranatural sa dispara daca ea dateaza inainte de +Hristos+ chiar...doar sub alte forme....numite "spirite si suflete"...cand auzi la istorie de cine-stie-ce trib de neanderthall-sa care credeau in oameni morti ... si altele...ce te astepti ? daca nu a disparul inca...nu o sa dispara prea curand...si nu, selony, nu stiu nici un loc momentan...insa daca aflu am de gand sa descopar raspunsul la intrebarea: "Locul X e bantuit ?".

Ai dreptate...cum as putea sa cer ca in sec. 21 cineva sa aiba mai multa minte...:tease:))

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nova tu crezi ? Faci parte din generatia de oameni din sec. 21 care au aceasi mentalitate cu neanderthalli ( bine am scris ) sau hei, poate putin mai avansata? Sau esti omu' nou...care crede ce vede si este atat de naiv si egoist sa credea ca nu exista ceva higher ?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×