Sari la conținut
Forum Roportal
Selony

Locuri bantuite din Romania

Postări Recomandate

Este clar ca suntem inconjurati de paranormal si de fenomene inexplicabile. Peste tot se aude de fantome si spirite, totusi unde le putem gasi?

 

De exemplu stiu ca este o manastire in Molodva(nu sunt sigur) unde picau oua din senin pe jos...(am vazut ceva la Protv mai demult)

apoi am auzit tot felu de povesti stranii dar niciodata nu m-am obosit sa tin minte si unde se intamplasera.

 

Daca stiti locuri bantuite, in care au loc fenomene paranormale scrietile aici ca sa afle lumea de ele.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Este clar ca suntem inconjurati de paranormal si de fenomene inexplicabile. Peste tot se aude de fantome si spirite, totusi unde le putem gasi?

 

De exemplu stiu ca este o manastire in Molodva(nu sunt sigur) unde picau oua din senin pe jos...(am vazut ceva la Protv mai demult)

apoi am auzit tot felu de povesti stranii dar niciodata nu m-am obosit sa tin minte si unde se intamplasera.

 

Daca stiti locuri bantuite, in care au loc fenomene paranormale scrietile aici ca sa afle lumea de ele.

 

Fosta mea locuinta :think:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

O Biserica unde am stat eu acu cativa ani...... :think: :P :doh:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Deci...astea sunt prostii...ceva concret...voi credeti in fantome?:P....si eu cred atunci in povestile fratilor Grimm...:think:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Deci...astea sunt prostii...ceva concret...voi credeti in fantome?:P....si eu cred atunci in povestile fratilor Grimm...:think:

 

Tine sa cred totusi ca unica metoda pentru a dovedi ca nu exista fantome este sa mergem in locurile care sunt prespus bantuite.

 

Si eu am auzit de biserica aia...din cate stiu era un sat Cid ( parca !) de langa Alba Iulia care era bantuiut. Si nu erau numai oua, ci mai multe ( parca piatra de mormant,...). Oricum, imi mentin parerea. Spui ca nu exista fantome, prove it!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Fantomele le creem noi...in mintea noastra....o minte sanatoasa nu crede in asa ceva...cel putin eu nu am vazut vreodata asa ceva...si tin sa ma conving de o chestie pe tema asta...cred ceea ce vad....:think:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Deci...astea sunt prostii...ceva concret...voi credeti in fantome?:P....si eu cred atunci in povestile fratilor Grimm...:think:

 

Mai baiete, dar tu chiar ai de gand sa te iei de toata lumea? Cine te-a suparat asa rau?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu ma iau de nimeni...doar ma amuz de ceea ce vad aici....daca cineva nu e de acord cu tine....asta nu inseamna ca e impotriva ta:)...hai sa nu dramatizam....am zis doar ca nu cred in astea....si ma amuza faptul ca in secolul asta mai e cineva care crede....poate maine vom vorbi de fantome computerizate care comunica cu noi cu un transefer peste 20 M/secunda daca le tine.....sau poate deschid un server pe care sa chatuim cu ei....ce parere ai ? a?:think:))))))))

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu ma iau de nimeni...doar ma amuz de ceea ce vad aici....daca cineva nu e de acord cu tine....asta nu inseamna ca e impotriva ta:)...hai sa nu dramatizam....am zis doar ca nu cred in astea....si ma amuza faptul ca in secolul asta mai e cineva care crede....poate maine vom vorbi de fantome computerizate care comunica cu noi cu un transefer peste 20 M/secunda daca le tine.....sau poate deschid un server pe care sa chatuim cu ei....ce parere ai ? a?:P))))))))

 

 

 

 

 

 

 

Daca nu crezi nu inseamna ca nu exista.

Genul de oameni care nu cred in aceste lucruri sunt la tot pasul....Wake up men!!!!,exista astfel de chestii,ca altfel nu se faceau reportaje,nu se dadeau la stiri.

Au fost unele incidente in care s-a "facut misto" de astfel de situati dar asta nu ineamna ca trebuie sa radem de tot ce auzm(ma refer la domeniul asta)

 

Si cine stie poate oi sa reusesti tu sa vorbesti cu ele cu ajutorul calculatorului,poate jucam si counter strike cu ele :think:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×