Sari la conținut
Forum Roportal
Alla2000

Ce reprezinta femeia? Ce reprezinta barbatul?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

O ciudatenie care gandeste prea mult :crazy: si cu un debit verbal la fel de ridicat

Editat de mirelut

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

amu nu stiu daca emoticonul postat de tine reprezinta un raspuns la propria-ti intrebare.Tind sa cred ca da,tinand cont ca in general cei ce deschid un topic incep prin a-si exprima propria opinie asupra subiectului :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Femeia, este cea care poate sa nasca... in rest nush :crazy:

 

Termenul de "a fi femeie", conform mentalitatii taranului, se refera la o fiinta inferioara, inculta, care nu stie sa faca altceva decat sa stea "la cratitza".

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Femeia, este cea care poate sa nasca... in rest nush :P

 

Termenul de "a fi femeie", conform mentalitatii taranului, se refera la o fiinta inferioara, inculta, care nu stie sa faca altceva decat sa stea "la cratitza".

Frumoasa parere, ce sa mai! Sa spun si eu definitia termenului "barbat"? :think:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Femeia, este cea care poate sa nasca... in rest nush :P

 

Termenul de "a fi femeie", conform mentalitatii taranului, se refera la o fiinta inferioara, inculta, care nu stie sa faca altceva decat sa stea "la cratitza".

Iar tu esti reprezentantul taranilor? :think:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Frumoasa parere, ce sa mai! Sa spun si eu definitia termenului "barbat"? :think:

Te ajut eu: Un ceva care nu stie ce inseamna o femeie :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Femeia, este cea care poate sa nasca... in rest nush :think:

 

Termenul de "a fi femeie", conform mentalitatii taranului, se refera la o fiinta inferioara, inculta, care nu stie sa faca altceva decat sa stea "la cratitza".

 

Si mentalitatea barbatului modern? Vad ca pe cea a taranului o stii...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

×