Sari la conținut
Forum Roportal
lilina

Hai sa slabim impreuna!

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Buna fetelor. :roll: Sunt proaspat inregistrata pe acest forum si sunt gata de atac. :yes: De atac contra kilogramelor in plus. :) Nu am multe de la care ar trebui sa-mi iau ramas bun, insa acestea imi strica toata silueta, mai ales acum vara, cind totul se vede. Deci am 62 si vreau sa ajung la 58 sau chiar 57. :cheer: Mi-ar face mare placere sa dam startul impreuna, sa nevaicaram si sa ne sustinem in aceasta tema, sa ne laudam sau sa ne plangem, cadoar se stie

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Si ce inaltime ai la astea 62 de kilograme?

Pune si o poza cu tine ca sa ne dam seama cat de rotunda esti!:focus:

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Am 178 cm. Poze voi cauta in calculatorul de acasa si voi incerca sa postez miine. Nu sunt chiar rotunda, insa in costum de baie colaceii si aripioarele se vad foarte bine. :spiteful:

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Din exercitii fizice, voi incepe footingul,

 

 

a trebuit sa verific acest cuvant sa nu-l inteleg gresit ca pe aici romanii-l folosesc in alt sens alergatul asta din mers ca si in maghiara la infinitiv verbul ... "futni" = a alerga :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

a trebuit sa verific acest cuvant sa nu-l inteleg gresit ca pe aici romanii-l folosesc in alt sens alergatul asta din mers ca si in maghiara la infinitiv verbul ... "futni" = a alerga :crazy:

:P Ei uite ca am invatat un cuvint nou. :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Am 178 cm. Poze voi cauta in calculatorul de acasa si voi incerca sa postez miine. Nu sunt chiar rotunda, insa in costum de baie colaceii si aripioarele se vad foarte bine. :spiteful:

Nu stiu ce ma face pe mine sa cred ca esti o bruneta care se crede slaba, la cei 168 cm pe care ii are si care nu intelege ca astea 62 de kilograme o ajuta ca sa se rostogoleasca mai usor in pat, ca daca e mai ascutita sfasie dracu cearsafurile. :focus:

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Am 178 cm. Poze voi cauta in calculatorul de acasa si voi incerca sa postez miine. Nu sunt chiar rotunda, insa in costum de baie colaceii si aripioarele se vad foarte bine. :spiteful:

Dacă ai 62 kg și se văd aripioarele și colăceii, înseamnă că îți lipsește activitatea fizică. Urcă și coboară niște scări pe tocuri, 30 de min.pe zi :P

Despre vârstă n-ai zis nimic ... :-

Dar dacă tot ai 1,78 , nu vrei să vezi căprioarele de la Wollaton Hall? :spiteful:

Editat de harald
  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

e deja tarziu sa mai mananci la ora asta.

Pai nu mai mananc, dar acuma beau o cafea ca mai ramasa in cescuta.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu stiu ce ma face pe mine sa cred ca esti o bruneta care se crede slaba, la cei 168 cm pe care ii are si care nu intelege ca astea 62 de kilograme o ajuta ca sa se rostogoleasca mai usor in pat, ca daca e mai ascutita sfasie dracu cearsafurile. :focus:

 

Hai ca e buna gluma. :good: Dar totusi am deschis aceasta tema ca sa fim mai multe cu acelasi scop si sa putem palavragi despre cum ne merge treburile in de-ale slabitului. Oricum toata lumea e binevenita. :yes:

 

Dacă ai 62 kg și se văd aripioarele și colăceii,

  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×