Sari la conținut
Forum Roportal
cristina16

Sauna slim sau sauna belt au vreun efect?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

salut!as vrea sa stiu si eu care are sauna belt sau sauna slim daca are vreun efect!voi care aveti ati dat jos burtica vizibil?cum ,in cat timp, cat si tot asa :crazy:!pls ziceti-mi si mie daca e bine sa imi iau! si inca ceva!e vreo diferenta intre sauna belt sau sauna slim?care dintre ele merita mai mult?merci pt sfat (vreau sa imi iau si eu dar intai as vrea sa ma asigur ca nu dau banii degeaba!)multam mult!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
pai asta intreb si eu!daca e vreo diferenta si daca e buna vreuna dintre ele !

 

 

Acelasi efect : te lasa cu mai putini bani in portofel ! In rest : apa de ploaie .

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acelasi efect : te lasa cu mai putini bani in portofel ! In rest : apa de ploaie .

Mai bine nu! eu am asa ceva si singura forma in care ar putea avea rezultate ar fi daca ai combina cu o crema anicelulitica sau termoreducatoare.....

 

Oricum, sunt alte solutii mai bune:

http://www.1001case.ro/Electrostimulator_R..._12__p5030.html

sau

http://www.1001case.ro/Electrostimulator_R...lus__p5031.html

 

 

Bafta! Si sport!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
salut!as vrea sa stiu si eu care are sauna belt sau sauna slim daca are vreun efect!voi care aveti ati dat jos burtica vizibil?cum ,in cat timp, cat si tot asa :yes:!pls ziceti-mi si mie daca e bine sa imi iau! si inca ceva!e vreo diferenta intre sauna belt sau sauna slim?care dintre ele merita mai mult?merci pt sfat (vreau sa imi iau si eu dar intai as vrea sa ma asigur ca nu dau banii degeaba!)multam mult!

 

NU FUNCTIONEAZA

Editat de equillibrium

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

:yes: mai, mai...mai copii, va rog

fie-va mila de un om batran si bolnav, iar peste toate vreo 9 kg, pe burtica...SI RASPUNDETI ODATA LA INTREBAREA DIN TOPIC! :doh:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
NU FUNCTIONEAZA NICI UNA!!!

 

 

NASHPA ! ca sa ma exprim elegant! :flowers:

thank's anyway !

Editat de raulmaniac

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

DAAAAAAAAAAAAAA.................AU AVUT EFECT AMBELE !!!

 

Pentru cei care ati urmarit stirile PRO TV din data de 10 august 2006.Sper ca v-ati lamurit cu aceste CenturI minune.Un om,saracutzul de el, a vrut sa de-a jos burticica si a folosit una dintre cele doua "aparate".Rezultatul nu a fost nici pe departe cel asteptat,s-a ales cu niste arsuri,basici de toata frumusetea.Bineinteles ca a mers la OPC si a declarat cele intamplate.Deocamdata e cazul pe masa.Cand mai aflu ceva revin cu noile informatii. ;)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×