Sari la conținut
Forum Roportal
tahionic

Cine sunt mai tari - femeile sau barbatii?

Cine sunt mai tari - femeile sau barbatii?  

79 membri au votat

  1. 1. Cine sunt mai tari - femeile sau barbatii?

    • Barbati
      36
    • Femei
      68


Postări Recomandate

se zice asa, ca femeia nu are acces la dzeu, direct ci doar prin barbat. mhmm .. e interesant.

 

 

Si de cene trebuie accesul la Dumnezeu?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
se zice asa, ca femeia nu are acces la dzeu, direct ci doar prin barbat. mhmm .. e interesant.

 

si daca Dumnezeu e femeie? :?:

 

Asa sa-ar explica numarul mare de admiratori pe care cauta sa-i atraga. Totusi, daca ar fi femeie, sa-ar dori vazut(a) cat mai mult, nu sa-ar ascunde, nu crezi? :-

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
nu sa-ar ascunde, nu crezi? :-

 

 

dar cine a spus ca se ascunde? :socca: Nu e nevoie decat sa deschizi ochii mintii si sufletul si sa te uiti in jurul tau si ai sa vezi divinitatea peste tot si in tot ce te inconjoara. :dee

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

am votat si eu....acum este egalitate.....si cred ca este starea de....... n o r m a la i te a te .... ! ! !

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Fara nici o suparare, vreau sa imi motivez si eu votul. Am votat cu femeile si stiti de ce - vreau eu sa vad barbatul care ar fi in stare sa nasca (altul inafara de Schwarty & utopii).

 

Deci, women power!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

eu zic ca femeile pentru ca prea mult timp sa'a pretins ca barbatii sunt...acum e randul nostru ...:-)si nu numai de'asta dar o meritam.....ce sa'ar face barbatii fara femei? ar disparea de pe fata pamantului pentru ca barbatii nu pot naste copii...nu inca.....anyway..in fata lui dzeu suntem egali si asa ar trebui sa fim si in viata de zi cu zi

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

eu prefer sa nu votez.sorry dar nu pot sa fiu de partea cuiva impotriva altcuiva,sa spun ceva iar cineva sa vina sa spuna altceva si sa trebuiasca sa-i dau dreptate,nu vreau sa fiu cineva care sa nu placa pe altcineva,asa ca...ma abtin!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
eu prefer sa nu votez.sorry dar nu pot sa fiu de partea cuiva impotriva altcuiva,sa spun ceva iar cineva sa vina sa spuna altceva si sa trebuiasca sa-i dau dreptate,nu vreau sa fiu cineva care sa nu placa pe altcineva,asa ca...ma abtin!

 

BESTIAL :!: :!: :!:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Uite, de asta a ajuns tara cum a ajuns. Pentru ca in turu 2 au ramas doar Vadim si cu Iliescu si nimeni n-a vrut sa supere pe nimeni si...sunt cumva pe threadul gresit? :dee

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

pai da, idealul perfect in mintea mea este omul androgin, iar pana cand omul nu-si va depasi conditia prezenta, si pana nu va evolua, va exista aceasta "lupta" intre barbat si femeie. si intotdeauna se va pune intrebarea care este mai tare .. :dee

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×