Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

dar ce-ai vrea? sa-mi fac griji pentru sfarsitul lumii? :cheer: sau sa va dau explicatii stiintifice?

 

:(

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Cand credeti ca va veni uni spun ca in 2012 alti ca peste 36 de ani cand ne va lovi un asteroit voi ce credeti????? :cheer: :( :P

Mai era un topic d'asta pe aci... :P

 

Spuse ce-a de-a doua secretara a lui Dumnezeu...

 

Dar mai bine d_a_n i-a legatura cu prima secretara numita Nelutzu... el stie mult mai multe decat secretara secunda.

Nuuu, eu zic sa mearga direct la seful de cabinet al lui YWHW, dom' Lupini! Asta stie exact ce planuri are Dumnezeu, stie si ce gandeste. ;)

 

dar ce-ai vrea? sa-mi fac griji pentru sfarsitul lumii? ;) sau sa va dau explicatii stiintifice?

 

;)

Stiintifice? :) De unde, de pe "esoterism.ro"? :P

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Mai era un topic d'asta pe aci... :(

 

 

Nuuu, eu zic sa mearga direct la seful de cabinet al lui YWHW, dom' Lupini! Asta stie exact ce planuri are Dumnezeu, stie si ce gandeste. :P

 

 

Stiintifice? :P De unde, de pe "esoterism.ro"? :cheer:

 

nu din manualul de antropologie

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Sunt tot felul de zvonuri pe tema asta,dar nimeni nu poate sa spuna cu exactitate acest lucru.De exemplu,se zvoneste ca pe 21 decembrie 2012 o planeta mai mare decat Pamantul,numita Nibiru,va trece foarte aproape de noi,iar polii Pamantului se vor opri,ceea ce va duce la modificari in atmosfera,cica ... daca nu stiti ce zic eu de Nibiru,aveti aici un exemplu

Alt zvon pe care l-am auzit a fost cel transmis de fostul vice-presedinte al SUA,Al Gore,care si-a ecranizat cartea sub forma unui documentar cu durata de 2 ore despre incalzirea globala,cu denumirea "An Inconvenient Truth",in care explica cu tot felul de imagini si grafice ce consecinte vom suferi daca o sa creasca in continuare concentratia de CO2 si trebuie sa rezolvam asta pana in 2050.Acum,serios,la cate zvonuri sunt,nimeni nu poate sti cu precizie cand va veni.Mai e si asta cu apocalipsa,ce sa mai,deja se aduna toate! La cate zvonuri sunt ... mai bine ma duc frumos si fac nani,nu-mi mai bat capul cu asta,e clar ca e inevitabil :cheer:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ce ti-e si cu interpretarile astea :( La cate zvonuri sunt pe lumea asta,tu le crezi pe toate? Cand am zis "e clar ca e inevitabil" am zis asa din cauza lor! N-are decat sa vina,eu o sa am parte de un somn frumos :cheer:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
N-are decat sa vina,eu o sa am parte de un somn frumos :D

 

Eu in locul tau as fi foarte sceptic!

 

Ce somn ifrumos iti poate oferi cel care in calitate de sef al cheilor iadului iti da viata vesnica in imparatia lui ....ai ghicit IADUL.

 

Asa patesc toti cei care isi vand sufletul .... bineinteles lui "dumnezeu" ... care nu are curajul sa se lase vazut de mii si mii de ani incoace ...probabil ca sa nu ne speriem de hadosenia capetelor sale de balaur balos !

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×