Sari la conținut
Forum Roportal
roportal

Bine v-am regasit

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Dragii mei,

 

Dupa 5 ani de absenta m-am intors pe roportal.

In urma cu cateva zile mi-am recuperat copilasul (am rascumparat roportal.ro de la Inform Media, compania la care am vandut in 2008).

 

Vreau sa ii redau "stralucirea" de altadata, de aceea spuneti-mi va rog toate nemultumirile care le aveti si voi incerca sa fac un "plan de atac" care sa le includa pe toate.

 

Acum lucrez la mutarea site-ului pe noi servere (se va finaliza saptamana viitoare) si dupa intentionez sa actualizez softul care sta la baza forumului (si sa scot reclamele cu aceasta ocazie).

 

Cu drag,

Bogdan (Nenea Admin)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

A, da? Sa fie anuntati toti userii vechi ca forumul acesta o sa fie ca altadata?! Adica mumos :wub: Sugestii? Sa nu mai fie topice mizere scarboase ( stiu ca nu moderatorii nu-s vinovati de ce fac userii dar se pot lua masuri ) si cei care le deschid sa aiba preview pe termen nelimitat.

 

Bine ai revenit!

Editat de Ea.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

mda, as avea eu o propunere: sa nu se mai castreze userii una-doua. cand mi se ia dreptul de a comenta, sau mi se da suspend 2 zile pentru ca nu stiu ce casnica se simte atacata de modul meu de a ma exprima, imi cam trece cheful de ropo.

 

 

si as mai avea o propunere, moderatorii sa mai fie schimbati. ca la jobul cu 3 ture(1 sapt unul. a 2-a altul si tot asa) ca daca unu e fix pe-o idee si tu sau altii nu ii canti in struna, te ia mama suspendului.

  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

A, da? Sa fie anuntati toti userii vechi ca forumul acesta o sa fie ca altadata?! Adica mumos :wub: Sugestii? Sa nu mai fie topice mizere scarboase ( stiu ca nu moderatorii nu-s vinovati de ce fac userii dar se pot lua masuri ) si cei care le deschid sa aiba preview pe termen nelimitat.

 

Bine ai revenit!

multi nu-l vor ca altadata. cica era 'porcos'. dar era Activ, era plin de idei si nu se trebuia sa dezgroape omul topic de 5-6 ani pt a avea ce posta. mi se pare de-a dreptul penibil cum s-a ajuns, dar cand nu ai decat 15 useri activi zilnic, nu ai ce naiba pretentii sa ai.

 

subscriu la bine ai revenit!

  • Upvote 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pe partea tehnica sunt destul de multe, care tin de tine si care, probabil, o sa se rezolve. (welcome back.. cine-ar fi crezut?)

Pe partea cu moderarea o sa se planga cam toti, pentru ca s-au invatat (ne-am, na, sa ma includ si pe mine) niste alintati, fiecare vrea sa fie moderat (sau nu) in alt fel.

Ca sa-ti faci o idee obiectiva, ar trebui sa urmaresti constant forumul vreo saptamana.. Cred eu.

  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Tinand cont de faptul ca eu te-am 'castrat' cel mai des, vreau sa te anunt pe tine prima ca intentionez sa renunt la moderare. Si imediat ce o sa am ocazia, o sa si discut despre asta, cu cine trebuie.

Pana atunci va trebui sa ma mai suportati putin :D

 

PS: Bine ai revenit, nenea admin si sper sa faci din acest forum tot ce a fost odata, in special partea tehnica.

nu vad necesara renuntarea ta la moderare, nu cred ca decizia ta are de-aface cu mine. am fost si eu moderator si am renuntat, inteleg cum se poate ajunge la decizia asta.

 

indiferent cine ma suspenda, tot castrata ma simteam. si cred ca am tot dreptul sa spun asta. tin minte ca acum ceva ani se vorbea mult mai liber, mai deschis, barbatii erau mult mai prezenti pe forum, aveau un limbaj mult mai colorat decat al meu si nu erau asa castrati. incet, incet roportalul a devenit 85% un forum pentru femei, mai sunt 10% care sunt barbati doar in actele medicale, iar restul 5% scriu la misto de dragul 'vremurilor' de demult apuse.

Editat de **Alex**
  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Si sa faci ceva sa pot sa-mi schimb adresa de e-mail, ca stau blocat cu vechea adresa de e-mail.:focus:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

si inca ceva, pt un site gratuit, e cat se poate de ok.

 

daca se vor cere bani pt prezenta pe ropo, am sa renunt la forum si nu pt ca nu mi-as permite un abonament, dar daca tot am sa dau bani vreau ca forumul sa se miste mai bine si mai repede, asa cum vreau sa nu fiu suspendata imediat ce nu stiu ce user imi face raport pt ca nu e de acord cu felul in care vad eu lucrurile si le exprim.

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

La vremuri noi tot.... cei vechi? :crazy:

Eu sunt relativ proaspat pe forum dar deja simt lipsa celor activi acum 3-4 ani "sucombati" intre timp.

Si, sincer vorbind, nici eu nu ma simt prea bine.....

  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×