Sari la conținut
Forum Roportal
element22

In zambetele oamenilor se gasesc pumnale

Postări Recomandate

Ia zambeste.Eu ador zambaretii:))))Si surubelnita o batem cu nicovala si devine pumnal .smile.png))))

Totusi ,intre surubica si sturlubeata e o diferenta de ...continut.

bine atunci, surubelnita sa fie cu zambet de sturlub, nah ca am zis ca tine,,,,dar zambesc ca minedrag.gif

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

bine atunci, surubelnita sa fie cu zambet de sturlub, nah ca am zis ca tine,,,,dar zambesc ca minedrag.gif

Nu zambi cu juma' de gura

Cand peisajul de fura

Zambeste cu mult folos

Sa nu-ti dau cu surubelnita la ...os:))))

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

vai ce frica=mi e, poate te pocnesc cu tastatura peste dinti ,sa te vad cu ce mai zambesti,,,,dar sa mor de nu m-ar fura peisajulhaha.gif

well,well,well....nu dau doi banuti pe pumnale zambitoare sau invers...drag.gif

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

vai ce frica=mi e, poate te pocnesc cu tastatura peste dinti ,sa te vad cu ce mai zambesti,,,,dar sa mor de nu m-ar fura peisajulhaha.gif

well,well,well....nu dau doi banuti pe pumnale zambitoare sau invers...drag.gif

Cum mai sa-mi strici frumusete de dantura?smile.png)))) De furat peisajul ...s-ar putea...La drept vorbind nici eu nu dau doi bani pe pumnale zambitoare ca invers ar deveni surubelnite si acelea-s bune la casa omului:))))

Nu te mai umfla in pene

Ca risti sa le pierzi pe drum

Si cu un pumnal nenica

Sa vezi ,tastatura-i...scrum!smile.png))))))

In zambetele oamenilor se gasesc pumnale

Daca mereu incerci sa vezi asa ceva

E bine ca in ele sa vezi rasarituri de omenie

Si lucrurile se vor schimba.

Editat de sturlubeata

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

oricat mi-ai zambi pentru mine esti fata, iar eu n-am nevoie sa zambesc ca sa injunghii si nici nu tin cutitul in dinti, anunt inainte de a o face, altfel unde ar mai fi placerea?...am pumnalul la vedere , e destul nu mai trebuie sa fiu si parsiva...gata, subiect inchis.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

element22, in 28 Mai 2013 - 10:56 PM, a spus:snapback.png

CUM TREBUIE SA TE COMPORTI CA SA AI SUCCES IN CEEA CE FACI/VREI SA FACI !

uitati de toate conceptele de moralitate

Daca vrei sa faci un lucru trebuie sa minti , sa furi , sa iti manipulezi prietenii, cunostintele , rudele.
daca vrei sa faci rau cuiva , ridica banuiala asupra altcuiva , probabil asupra unui cunoscut sau prieten, dupa modelul dezbina si cucereste.
Poti sa gresesti de cate ori vrei sau este nevoie daca ai persoane in spate care sa iti acopere greselile

sa folosesti la indemana ta orice viclesug ai in maneca pentru a obtine ceea ce vrei.

 

 

Te-ai uitat prea mult la telenovele. In realitate, mincinosii si manipulatorii sunt marginalizati / evitati, atunci cand li se descopera intentiile. :D

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

oricat mi-ai zambi pentru mine esti fata, iar eu n-am nevoie sa zambesc ca sa injunghii si nici nu tin cutitul in dinti, anunt inainte de a o face, altfel unde ar mai fi placerea?...am pumnalul la vedere , e destul nu mai trebuie sa fiu si parsiva...gata, subiect inchis.

Cred ca daca tii pumnalul la vedere nu-i rau .Macar cel ce intra in contact cu tine stie la ce sa se astepte.Cat despre zambete ...sunt in program si cu pumnalul la vedere ...deci asta cu parsivenia...nu cred ca ai nimerit-o ,dar apreciez sinceritatea ta.:))))E coplesitoare chiar!:))))

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Initiatorul topic-ului a postat un text dezumanizant si utati-va cat de repede au aparut iritari/conflicte in aria lui !

 

post-400050-0-06662500-1385342107_thumb.jpg

Editat de Niscu

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×