Sari la conținut
Forum Roportal
Alla2000

Ai facut vreodata orice fel de magie, vrajitorie, etc...?

Postări Recomandate

Vraja nu am incercat sa fac niciodata. Am incercat sa descant desi habar nu am ce ar trebui sa spun. Am zis "Tatal Nostru" de 3 ori si cred ca a avut efect. (sau poate ca era efect placebo :yes:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vraja nu am incercat sa fac niciodata. Am incercat sa descant desi habar nu am ce ar trebui sa spun. Am zis "Tatal Nostru" de 3 ori si cred ca a avut efect. (sau poate ca era efect placebo ;)

 

Si de ce ai zis de 3 ori nu doar o singura data ???

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

...bunica mea stie sa ghiceasca viitorul in cartile de joc ceea ce pe mine ma deranjeaza f mult ptr ca nu e un lucru bun ... stie sa citeasca in palma, am invatat si eu cateceva(timiditate, noroc, dureri de cap) dar mai stie daca o fata e sau nu virgina, numai daca se uita la ea cand zambeste:)

...tot de la ea mai stiu un descantec care face sa dispara bubitele/basicutele/herpesul de pe limba

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

si eu am facut woodu ...in viata trecuta ;)

 

Ghicitul viitorului nu este cel mai usor de ghicit. Este direct legat de gradul de evolutie a persoanei care ghiceste. Toate persoanele vad viitorul dar unii se opresc la un punct ... altii pot vedea mai departe. Sa va dau un exemplu cat se poate de simplu. Exista mai multe persoane care vad viitorul, fiecare avand un grad de evolutie diferit.

Prima poate sa spuna X va muri maine

Apoi vine a doua X va muri maine intr-un accident de masina

Vine a treia si zice X va muri maine in drum spre spital in salvare ...

si tot asa

Si poate veni si a zecea si sa zica X va avea un accident de masina va fi dus la spital si se va face bine

 

Acum ceea ce este adevarat este ca absolut toate persoanele AU DREPTATE ! Pentru ca ele spun ceea ce vad.

Mult succes in continuare.

Exact.

Magia sei nvatza sau este un har ?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
si eu am facut woodu ...in viata trecuta :P

Magia sei nvatza sau este un har ?

;)

singura magie care se poate invata este cea a dragostei, restul iti este dat !

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
QUOTE(mirelut @ Apr 18 2006, 07:59 PM)

 

Poti sa-mi ghicesti si mie viitorul?

Ghicitul viitorului nu este cel mai usor de ghicit. Este direct legat de gradul de evolutie a persoanei care ghiceste. Toate persoanele vad viitorul dar unii se opresc la un punct ... altii pot vedea mai departe. Sa va dau un exemplu cat se poate de simplu. Exista mai multe persoane care vad viitorul, fiecare avand un grad de evolutie diferit.

Prima poate sa spuna X va muri maine

Apoi vine a doua X va muri maine intr-un accident de masina

Vine a treia si zice X va muri maine in drum spre spital in salvare ...

si tot asa

Si poate veni si a zecea si sa zica X va avea un accident de masina va fi dus la spital si se va face bine

 

Acum ceea ce este adevarat este ca absolut toate persoanele AU DREPTATE ! Pentru ca ele spun ceea ce vad.

Mult succes in continuare.

 

 

 

 

 

 

Da,dar si sentimentul de deja-vu este o prezicere a viitorului si totusi nu poti sa continui.Acesta se intempla doar o fractiune de secunda.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Si eu am avut deja-vu-uri...ce-i cu ele mai exact?? Eu stiam ca magia nu e un lucru de joaca si ca trebuie sa stii foarte multe ca sa te apuci de ea..nu oricine o poate practica.Eu am avut o tentativa dar cand am vazut cat trebuie sa invat si cat este m-am speriat si am zis ca-i las pe altii care poate se pricep mai bine.

Plus ca unele vraji se pot intoarce impotriva ta dak nu te protejezi!!! :spiteful: :focus:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×