Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

O viata sexuala destul de activa, impiedica cu succes aparitia cosmarelor anterior mentionate. gresesc?

 

 

100% gresesti ... visele erotice n-au nimic cu actuala viata!!! O comparatie ar fi ca sint mai intenese decat sex cu o persoana in viata inca :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

100% gresesti ... visele erotice n-au nimic cu actuala viata!!! O comparatie ar fi ca sint mai intenese decat sex cu o persoana in viata inca :crazy:

 

Uite, duc o viata destul de echilibrata, de sex nu duc lipsa. Faptul ca ai un vis erotic la o peroada mare de timp, nu inseamna ca esti bantuit, dar daca se repeta la intervale scurte de timp, cred ca ceva nu e in regula.

cat despre intensitate...fiecare cu bafta lui. :D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

daca se repeta la intervale scurte de timp, cred ca ceva nu e in regula.

 

 

Nu necesita panica, totul este OK, chiar si in fiecare zi daca ai o extra doza de placere :good:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu necesita panica, totul este OK, chiar si in fiecare zi daca ai o extra doza de placere :good:

 

Imi zboara gandul la o tipa di US care reusise sa obtina o decizie judecatoreasca, in care patronul ei era nevoit sa-i dea pauza de o ora pentru...amor. Daca iti pica in pat o asemenea cucuoana, si a mai avut si vise erotice, chiar ca treaba e nasoala.... :lol:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

o tipa di US reusise sa obtina o decizie judecatoreasca, in care patronul ei era nevoit sa-i dea pauza de o ora pentru...amor.

 

 

Oriunde, ai atitea drepturi pentru cat lupti! Patronul nu stiu cat de fericit a fost in urma deciziei ... :stars: insa a visa erotic este natura umana si cat traim, visam!!!

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Oriunde, ai atitea drepturi pentru cat lupti! Patronul nu stiu cat de fericit a fost in urma deciziei ... :stars: insa a visa erotic este natura umana si cat traim, visam!!!

 

Tu il compatimesti pe patron? Mie imi este mila de bietul sot.' :lol2:

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Tu il compatimesti pe patron? Mie imi este mila de bietul sot.' :lol2:

 

 

Deloc, pe femeia in cauza, ca in State la prima si cea mai mica abatere te da afara din munca dupa o actiune din asta!!!

Dar daca si altii ar cere 1 ceas de amore cum s-ar solutiona problema??? ar angaja si o armata revenita recent din duty :yahoo:

 

E bolnava saraca ... visele nu ajung pentru ea din pacate si nici realitatea nu se mai pare reala.

 

Am citit ... candva era justificat visul erotic precum o persoana care nu are parte de sex sau are prea multa activitate sexuala ... ca nimic dus la extreme nu este bine, deci decizia a fost facuta fara alte analize bazat pe ce au declarat partile.

 

Azi nu cred ca se da importanta stiintifica viselor.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Deseori apar barbati. Gauri de gard inca nu.

 

 

Creamy, chiar nicio gaurica-n gard, nika?:lol:

 

Ce va populeaza visele erotice? Celebritati, rude, prietenii sotului, prietenele sotiei, animale, gauri de gard sau sunt abstracte? Sau nu aveti vise erotice?

 

celebritati nu, rude nu, prietenele partenerei mele nu, animale sau gauri de gard, lol, nu!

apar uneori, totusi, femei necunoscute...

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

 

apar uneori, totusi, femei necunoscute...

 

 

Grav. Cica noi, astia, cu necunoscutii/necunoscutele nu suntem demni de incredere. Noroc ca a cazut Freud in dizgratie, ca altfel venea cineva si ne spunea ca persoana necunoscuta e o ruda apropiata si morala dobandita prin educatie o impiedica sa ajunga la lumina constiintei.

 

 

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×