Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

daca nu il bate aia, il bate familia ei. ca a scapat bunatate de baiat cu care facea 'casa'...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Io zic sa-i spui asa, poti s-o suni, s-o scutesti sa vomite pe tine, in cazul in care-i zici in fata chestiile astea: mai fata, vezi-ti de viata ta, ca eu sunt o haimana, imi place viata si n-am chef sa ma leg la cap nici cu tine, nici cu alta. Cauta-ti pe unul serios, ca eu nu-s, esti chioara, vrei sa-ti plangi in pumni mai tarziu din cauza mea?

E mai corect sa fii sincer, ca sa stie sa nu-si mai faca iluzii ca ti-ar putea veni mintea la cap vreodata.

Editat de S.M. Poupincourt
  • Upvote 4

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Sincer, ma uimesti. Adica ma uimesc preocuparile tale despre "cum sa-i dau papucii". De obicei, tipii ca tine dispar precum magarul in ceata. Mai ales ca te ajuta si distantele...

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Sincer, ma uimesti. Adica ma uimesc preocuparile tale despre "cum sa-i dau papucii". De obicei, tipii ca tine dispar precum magarul in ceata. Mai ales ca te ajuta si distantele...

 

 

da, problema de alta natura este. la prima vedere pare simplu, dar cum ziceam, orasul meu natal si al ei este comun, locuintele noastre sunt la 300 m si cum imi vizitez parintii, cand pot, greu de crezut ca nu o sa o mai vad... femeia asta poate interactiona direct la cercul meu de prieteni, si mai rau familia mea. mi-ar fi rusine sa

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Aaaa, am inteles, vrei sa dispari ca magarul in ceata, dar fara sa se vada ca esti magarul in ceata. Ti-e frica sa nu pari suficient de onorabil-masculin in fata prietenilor tai. Eu zic sa stai linistit, probabil daca-ti sunt prieteni, au acelasi grad de onorabilitate ca si tine.

 

 

 

 

 

cateodata pana si eu ma mir de ce scorpie pot sa fiu :doh:

Editat de fire de praf

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Aaaa, am inteles, vrei sa dispari ca magarul in ceata, dar fara sa se vada ca esti magarul in ceata. Ti-e frica sa nu pari suficient de onorabil-masculin in fata prietenilor tai. Eu zic sa stai linistit, probabil daca-ti sunt prieteni, au acelasi grad de onorabilitate ca si tine.

 

 

 

 

 

cateodata pana si eu ma mir de ce scorpie pot sa fiu :doh:

buna replica!merci!!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×