Sari la conținut
Forum Roportal

Postări Recomandate

Cher interpreteaza o melodie, impreuna cu mama ei, care are 86 de ani si arata sen-za-ti-o-nal ! :salut:

 

 

  • Upvote 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Asa ar trebui sa arete toate femeile pe planeta!

 

Cam greu asta, ca depinde mult de mostenirea genetica + operatii estetice. Dar se tine bine de tot; iti lasa impresia ca are 65 de ani. Si mai poate sa si cante. Vocea nu ii e deloc dogita. :ok:

 

 

Nu stiu de ce nu am reusit sa pun videoclipul direct pe forum. Daca reuseste cineva, il rog sa o faca. Merci. :)

Editat de Sara'

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

E deajuns si asa, nu e greu de folosit un soricel ... am vazut femei foarte bogate americane mai tinere si aratau foarte imbatrinite, fara operatii evident ca nici aici nu toata lumea sare pe masa de operatie doar ca-si permit sa plateasca. Statul la soare tabaceste pielea sau tenul ca este total exposed si daca nici creme antisoare nu se foloseste, e vai si amar.

 

 

Editat de The Unknown

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

olga am citit undeva că a fost arestat un român în arizona.

Fugar era, condamnat in România, și cică au vrut să-l aresteze din casa care-l găzduia dar gazda nu i-a lăsat. Așa că au așteptat pâna a ieșit.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

https://www.msn.com/en-us/music/news/cher-serenades-biden-happiness-is-just-a-thing-called-joe/ar-BB1apGii?ocid=uxbndlbing

"Fericirea e o chestie numit Joe" ...  nici ea nu crede dar vrea putina popularitate ca nu se vorbeste de ea deloc de o vreme!!!

Cher serenades Biden: 'Happiness is just a thing called Joe'

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×