Sari la conținut
Forum Roportal
Silki

”Te iubesc”

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Poate sa-ti spuna partenerul/partenera continuu "te iubesc", daca gesturile sale tradeaza indiferenta sau doar sentimente caldute, cat sa nu dea in foc. :o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Asta e scuza celor care nu sunt in stare sa zica un te iubesc fara sa para penibili, n-are legatura cu ideea de a putea sau a nu putea sa zici ceva. Poti sa nu iubesti si sa minti si daca zici toata ziua te iubesc si daca n-ai putea sa zici niciodata.

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Probabil ca tipul nu primeste semnale de afectiune, dar este dispus sa treaca peste asta, daca tu i-ai spune macar, ca il iubesti.

Oricum dupa o vreme probabil va renunta si la chestia asta. Abia atunci ar trebui sa-ti faci probleme.

  • Like 1
  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu sunt de acord sa se spuna.

 

pentru unii dintre noi un gest valoreaza cat o mie de cuvinte, dar ca sa impotrivesc nu.

decat sa-mi ceara bani din cinci in cinci minute, prefer sa-mi spuna te iubesc de zece ori pe zi. :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

ei, l-or fi invatat altii ca daca gagicile nu zic te iubesc si nu gem de placere, inseamna ca nu-s iubiti de catre ele

 

mare branza

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu vad cum aceste cuvinte ar ajuta. Personal, nu consider ca ele constituie o dovada reala de iubire.

 

pe unii ii ajuta (vezi cazul de fata), da' nici rau nu face si ai dreptate, nu e o dovada de iubire, insa e fundita la cadoul mult visat, ca zic asa.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mah, acum, vorba aia, da-l in pzda masii de te iubesc, da' niciun gafait, nimic? Asa ceva nu cred ca as putea accepta.

  • Upvote 7

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×