Sari la conținut
Forum Roportal
matt_baker

Am si eu o intrebare

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

La 19.07.2021 la 21:50, adal* a spus:

M-ar interesa totusi o parere avizata.

Se ignoră din oficiu prostiile astea ale antivirușilor.   Dai pe  “înțeleg și merg mai departe”.   Dacă antivirusul tău nu vede nu știu care certificarea pisoiului îți afișează aberații.  

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Bitdefender-ul blochează tot ce mișcă. Poți să îl mai reglezi, dacă nu știi cum, sună la serviciul clienți, te ajută ei. 

  • Like 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc de sfaturi, dar dupa ce a zis Blues sa stau linistit, nu mi-a mai aparut mesajul, chiar daca nu am dat check s-o fac exceptie.:smile:

  • Like 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Vreau sa stiu cum pot sa ascund continutul unui anumit topic in asa fel incat sa nu il mai pot vizualiza cand vreau sa vad activitatea forumului. Multumesc!

  • Like 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

De ce primesc mesage de la Nightwish: - sa merg la doctori pentru sfaturi medicale, parca am cersit aici mila sau solutii la vre-o conditie???

Acum primesc alta ca sa fiu nu stiu cum cu popiii si religiosi!!!   Dar nu pot sa fiu altfel ca in viata reala ma jignesc acei Satana/Draci ca ei pot. Pot si eu!!!

Dariana imi tremura/scutura ceva sub nas ca au gasit informatii ... dar n-am reusit sa citesc "tidula" ca nu statea o secunda fix, dupa care nu-mi functioneaza iar computerul.

Sa-mi scrie clar ce p***a ma-sii vrea, ca pot si eu sa pun pe computerul ei ceva daca vreau!!!     

 

Ce se intampla aici???   Eu nu m-am dus la ele in sistem sa le deranjez de la rontait seminte de floarea soarelui!!!  

Nu sint activi pe forum doar apar sa ma f**te pe mine la cap???  Stiu ca nu ma pot suferi aceste fiinte dar eu nu deranjez pe nimeni.   

Ele deloc n-au caracter de a "lucra" cu oameni decat poate cu neamul lor.  N-o sa ajunga departe mai incolo in viata asta cu acest fel de a fi.  

Astept un raspuns la kkt-ul asta, dar oficial, eu nu ling talpi pentru favoruri, ele-s obinuite si mai e una care si-ar da si viata doar sa nu ma auda ca mai scriu.    

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Darianna nu trimite nimic, nu a mai intrat de mulți ani de zile pe forum, nu mai este admin sau ce era. 100% nu e ea. Sì de Nightwish mă îndoiesc.

  • Like 4

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 7 ore, The Unknown a spus:

Ce se intampla aici???   Eu nu m-am dus la ele in sistem sa le deranjez de la rontait seminte de floarea soarelui!!!  

Uey, adica eu postez in sistemul tau? :smile:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×