Sari la conținut
Forum Roportal
matt_baker

Am si eu o intrebare

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Bine ca s-a rezolvat si nu mai esti banata. Am mai invatat cate ceva, nici eu nu stiam ca butonul acela e chiar atat de periculos. 

  • Like 5

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 46 minute, gargbird a spus:

Am eu nuci. Anul ăsta chiar le-am cules. Am adunat vreo mie de bucăți. Am mai lăsat și pentru șoareci și ciori, că și ei e lume.

Ce pacat ca americanii nu lasa alimente sa intre decat cele contractate de marile firme alimentare si Food & Drug Administration!!! 

Alcool se poate cu portia aduce cat este legal permis de persoana de peste 21 de ani, sau ciocolata din Elvetia, biscuiti uscati, covrigi din Germania de la Oktober Fest ... 

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu pot nici sa dau like-uri sau evaluari, nu-mi da voie, nu-mi permite sistemul.   

"Ne pare rău, a fost o problemă la reacționare la acest conținut."
 
Apreciez daca primesc un raspuns daca este de la Forum,   sau in alta parte sa cautam gresala.  S-a intamplat cu 6 ore in urma, atunci am observat.
 
 
Am postat in alta parte de disperare: 

Am o MARE problema de accesat ROPORTAL, mesajul care-mi apare imi spune ca:  si nu ma lasa mai departe.    Ajutor!!! 

 

Your connection isn't private

Attackers might be trying to steal your information from www.roportal.ro (for example, passwords, messages, or credit cards).

NET::ERR_CERT_DATE_INVALID
 
 
Mi-a aparut un mesaj sa re-submit inca odata si s-a postat, dar daca vreau sa accesez forumul nu pot si este inconvenient in acest mod.   Maine se va uita si fiul meu sa vada ce se intampla, aici este ora11:00 PM  
 
 
  •  

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cand incerc sa accesez forumul, imi apare acest anunt:

Este vreo problema? Sau sa stau linistit?

845582030_Screenshot(31).thumb.png.04c4546a8fa08699d9dc012681f31c1b.png

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

La mine nu apare ca fiul blocheaza toate astea.   In State orice site din multe tari europeene sau din alte locuri nu prea importante precum Germania sau Franta, sint vazuti ca un VIRUS sau infectat cu unu si asa circula informatia.    O pagin SIGURA este plin de reclame sau ce, asta nu se mai specifica!!!  Acel aparator de BIT-uri intimideaza ca devii si tu un VIRUS dar nu COVID.  

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×