Sari la conținut
Forum Roportal
Invitatie de Nunta

Nunta ta incepe cu noi! Pahare miri, sticle, meniuri si altele la preturi excelente!

Postări Recomandate

InvitatiedeNunta va pune la dispozitie o sumedenie de accesorii de nunta, cu modele elegante si originale, la cele mai bune preturi.

 

In plus, comandand de la noi, puteti beneficia de reduceri si promotii delicioase!

 

Va oferim: pahare miri, sticle, meniuri, etichete nunta, plicuri de bani, pungi de nunta, pernute verighete, caiete de amintiri, cosulete cutii, sticle de plastic, dopuri, casute de nunta si o gama variata de invitatii pentru toate gusturile (de la invitatii rafinate la modele haioase).

 

 

Ne puteti gasi pe adresa: www.invitatiedenunta.ro

 

Si la numerele de telefon: Mob 2: 0743.580.797 Fix: 0264.433.382

 

Suntem gata sa va raspundem si pe adresa de e-mail: contact@invitatiedenunta.ro

 

 

InvitatiedeNunta va doreste o nunta pe masura asteptarilor dvs!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Si eu care credeam ca incepe cu stabilirea nasilor, gasirea restaurantului, a bisericii si apoi se ajunge la invitatii, ca sa ai ce scrie pe ele :)

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Si eu care credeam ca incepe cu stabilirea nasilor, gasirea restaurantului, a bisericii si apoi se ajunge la invitatii, ca sa ai ce scrie pe ele :)

 

Eu stiam ca nunta incepe odata cu certitudinea ca partenera sau partenerul ne-a acceptat cererea in casatorie.

Acuma a iesit moda ca femeile sa ceara barbatii de sot, nu ca inainte vreme cand fata ramanea gravida sau pretindea si confirma ca e virgina. :party:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×