Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Daca tot avem posibilitatea sa avem mai multe femei in aceeasi perioada de timp si daca tot stiu unele de altele, de ce nu le-am lua si de neveste dupa modelul arabilor?

 

 

pentru ca ar trebui sa le intretii pe toate cu pruncii lor cu tot.

arabii asa fac.

si au voie doar cei care au potential financiar si doar atitea cite pot duce, adica le pot asigura un trai decent.

Editat de YasmiSL
  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Avem? Cum?

simplu. Am descris deja pe un alt topic. Vad ca pentru utilizatorii de aici pare un Sefeu. Nu va condam, atata intelegeti.

 

pentru ca ar trebui sa le intretii pe toate cu pruncii lor cu tot.

arabii asa fac.

si au voie doar cei care au potential financiar si doar atitea cite pot duce, adica le pot asigura un trai decent.

 

Si asta-i singura probelma identificata in combinatia asta?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Poti avea mai multe femei, dar nu in acelasi timp. Excludem orgiile sau mutantii. Sau orgiile cu mutanti.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

ai s-o lasam dracului in pace, ca macane! majoritatea barbatilor care au postat pe topicul asta nu au sau nu sunt in stare sa aiba o femeie (daca ma mai intreaba careva de unde stiu, raspunsul este :pt ca singuri au spus ca-s single aici pe forum, k?) si ei viseaza la mai multe.

 

 

vrabia mihai viteazu'!

  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Poti avea mai multe femei, dar nu in acelasi timp. Excludem orgiile sau mutantii. Sau orgiile cu mutanti.

Am cautat sa evit confuzia. Am spus "in aceeasi eprioada de timp". Insa, multumesc pentru amabiliatatea cu care s-a vrut sa se-nteleaga.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Sunt un bun roman si-mi plac romancele.

 

ai s-o lasam dracului in pace, ca macane! majoritatea barbatilor care au postat pe topicul asta nu au sau nu sunt in stare sa aiba o femeie (daca ma mai intreaba careva de unde stiu, raspunsul este :pt ca singuri au spus ca-s single aici pe forum, k?) si ei viseaza la mai multe.

vrabia mihai viteazu'!

 

Daca nu ne dai cuvantul tau, nu te cred.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

majoritatea barbatilor care au postat pe topicul asta nu au sau nu sunt in stare sa aiba o femeie (daca ma mai intreaba careva de unde stiu, raspunsul este :pt ca singuri au spus ca-s single aici pe forum, k?)

Nu din ce spui tu se vede ca nu sunt in stare. E suficient sa vezi cum le functioneaza tartacuta, si... :suicide:

Femeile astea nu sunt chiar asa de proaste cum ar vrea unii.

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu din ce spui tu se vede ca nu sunt in stare. E suficient sa vezi cum le functioneaza tartacuta, si... :suicide:

Femeile astea nu sunt chiar asa de proaste cum ar vrea unii.

 

Sunt femei inteligente ce inteleg sa pastreze ceea ce obtin.

Greu, este?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Femeile inteligente nu pastreaza gunoaie.

Acum, exista barbati "inteligenti", despre care iti dai seama mai greu ca sunt gunoaie, insa marea majoritate a lor sunt prosti de bubuie si se vede de la prima vorba ce si cum. Si, da, bineinteles, exista si barbati care nu sunt gunoaie deloc.

  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×