Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Neah, da' deschide si tu la coltu' vesel sau la diverse, ca nu-si are locul aici caterinca asta. Sau macar nu mai recunoaste ca e ca mine.

 

Te superi ca am spus treaba cu outele mici compensate de un motor, eventual?!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Sa fie barbatul in stare sa intretina o familie cum trebuie si dupa aia sa se gandeasca la a doua si a treia sotie. doh.gif Aia care cred ca a avea mai multe neveste se rezuma la scenarii de 1001 de nopti, la pat, se inseala amarnic. Observ ca multi dintre astia (barbati) care discuta subiectul poligamiei numai la aspectul f**ai se gandesc, nu la intretinut mai multe case si copii cu cheltuielile de rigoare cu tot. stars.gif

 

PS: A trai in poligamie nu inseamna a avea harem. Nevestele nu traiesc in aceiasi locuinta si in nici un caz nu se sexuiesc toti la gramada in orgie. rolleyes.gif

Editat de Naeema
  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ii enervezi p-altii si pe restu' ii iei de fraieri... gen, omg, eu chiar sunt interesat de chestia asta, oameni buni, de ce sa nu discutam deschis, ca mie chiar imi pasa... chiar daca recunosc ca sunt un narcisist si visez la mult sex, fie si prin a-mi lua mai multe neveste deodata daca altfel nu se poate.

 

E ceva obisnuit sa se discute despre persoana mea, doar sunt o vedeta, iar cine n-a mai vazut una de-aproape se mira.

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Sa fie barbatul in stare sa intretina o familie cum trebuie si dupa aia sa se gandeasca la a doua si a treia sotie. doh.gif Aia care cred ca a avea mai multe neveste se rezuma la scenarii de 1001 de nopti, la pat, se inseala amarnic. Observ ca multi dintre astia (barbati) care discuta subiectul poligamiei numai la aspectul f**ai se gandesc, nu la intretinut mai multe case si copii cu cheltuielile de rigoare cu tot. stars.gif

 

PS: A trai in poligamie nu inseamna a avea harem. Nevestele nu traiesc in aceiasi locuinta si in nici un caz nu se sexuiesc toti la gramada in orgie. rolleyes.gif

 

Pai dorm toti trei in acelasi pat, ca sa faca economie.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pai dorm toti trei in acelasi pat, ca sa faca economie.

Da vezi sa nu. Daca vrea cineva sa faca economie de ceva, e indicat sa nu se casatoreasca deloc. Traieste single si economiseste tate cele. rolleyes.gif

Editat de Naeema
  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Da vezi sa nu. Daca vrea cineva sa faca economie de ceva, e indicat sa nu se casatoreasca deloc. Traieste single si economiseste tate cele. rolleyes.gif

 

adevarat. cand umblu c-un tip cheltuiesc dublu sau triplu

Editat de Ea.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Asa, Lighty, explica-le tu, ca eu si altii am obosit. Cata energie! Cate cafele ai baut? Stiu, sa fim ontopic.

Bigamia si poligamia sunt chestiuni discutabile. Viata e complicata si prezinta multe aspecte. Asta din urma cica a zis-o Vanghelie.

 

 

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Asa, Lighty, explica-le tu, ca eu si altii am obosit. Cata energie! Cate cafele ai baut? Stiu, sa fim ontopic.

Bigamia si poligamia sunt chestiuni discutabile. Viata e complicata si prezinta multe aspecte. Asta din urma cica a zis-o Vanghelie.

 

 

 

Dimineata doar doua, pe cea de la pranz am sarit-o, cu toate ca as bea una acu' dar e trecut de cinci si nici nu ma gandesc sa cad prada ispitei.

on: nu am nimic de adaugat. Ce-am avut de spus, am spus. Care Vanghelie si pe care topic? :lol:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Care Vanghelie si pe care topic? :lol:

 

 

Ala care semneaza cu -altul pe forumul asta. Nu stiu pe ce topic. Doar ca era intr-un moment de luciditate.

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×