Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Daca tot avem posibilitatea sa avem mai multe femei in aceeasi perioada de timp si daca tot stiu unele de altele, de ce nu le-am lua si de neveste dupa modelul arabilor?

Avantaje sunt destule; nu te mai tot certi cu ele, una-i mai buna-n pat, una in bucatarie etc. Sa nu mai spun ca mai asortezi si nevasta in functie de anotimp si tinuta.

 

Ps- eu prefer si recomand poligamia :roll: !

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mie si o femeie mi se pare ca e prea mult, iar tu propui sa fie doua! :stars: :focus:

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Curva ta e curva ta si sotia ta e sotia ta. Si nicio sotie nu e curva. Si nicio curva nu e sotie. Ma rog, asta la modul oficial. Deci considerand aceste principii ce tin de obiceiurile pamantului, in caz ca ai incerca sa iei 2 de nevasta, s-ar alia intre ele sa te omoare. Daca le tii doar pe post de jucarii sexuale sunt preocupate sa se omoare intre ele, iar care castiga sa devina za one si sa ajunga "mama si sotie".

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

da, eu deja incep sa-mi dezvolt fanteziile. daca as fi onorata cu postura de membra a unui harem, cea mai mare placere ar fi sa-l vad incercanat si cum se topeste de pe picioare,muncind ca sa ne intretina pe toate. Ca doar n-o fi vruna atat de proasta in harem incat sa mearg a si la munca.

Editat de fire de praf
  • Upvote 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Curva ta e curva ta si sotia ta e sotia ta. Si nicio sotie nu e curva. Si nicio curva nu e sotie. Ma rog, asta la modul oficial. Deci considerand aceste principii ce tin de obiceiurile pamantului, in caz ca ai incerca sa iei 2 de nevasta, s-ar alia intre ele sa te omoare. Daca le tii doar pe post de jucarii sexuale sunt preocupate sa se omoare intre ele, iar care castiga sa devina za one si sa ajunga "mama si sotie".

 

Eu cred ca numai femeile proaste se bat intre ele ca sa ramana cu un porc.

  • Upvote 4

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu cred ca numai femeile proaste se bat intre ele ca sa ramana cu un porc.

Te declar userul zilei! Nu mai stiu unde e topicul, dar o sa-l caut.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Daca tot avem posibilitatea sa avem mai multe femei in aceeasi perioada de timp si daca tot stiu unele de altele, de ce nu le-am lua si de neveste dupa modelul arabilor?

Avantaje sunt destule; nu te mai tot certi cu ele, una-i mai buna-n pat, una in bucatarie etc. Sa nu mai spun ca mai asortezi si nevasta in functie de anotimp si tinuta.

 

Ps- eu prefer si recomand poligamia :roll: !

 

Ti-ai pus intrebarea daca ele sunt de acord cu propunerea ta? Cate femei ( ma refer la cele europene) ar accepta ?

  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Bravo tie ! Ai suficienti bani pt atatea neveste ? :spiteful:

 

In ziua de astazi femeia isi face cariera in meserie. Sa nu mai spun ca treburile casnice se impart la 2 sau la 3-4-5-6 etc.

 

Ti-ai pus intrebarea daca ele sunt de acord cu propunerea ta? Cate femei ( ma refer la cele europene) ar accepta ?

Dragostea depaseste orice bariera.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ps- eu prefer si recomand poligamia :roll: !

Cred ca ar trebui sa lasi niste date de contact ca sa te poata lua cei de la moravuri in evidenta.

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×