Sari la conținut
Forum Roportal
The Unknown

Alain Delon 77, sufera de singuratate

Postări Recomandate

Pai cei singuri sunt vinovati de singuratatea lui. Unde sunt fanii aia multi, nu aia l-ar calca in picioare daca l-ar intalni, in starea de acum evident?

Da, asa este, ei sunt responsabili. Esti purtatorul lui de cuvant?

 

N-am inteles partea cu calcatul in picioare. Ce doresti sa transmiti?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

N-am inteles partea cu calcatul in picioare. Ce doresti sa transmiti?

Era doar o constatare a starii de aversiune dintre batranul Alain si mediul in care s-a produs pana mai de curand.

Daca el a ajuns la ganduri negre e evident ca cealalata parte ii doreste acelasi lucru.

Dar repet toata aceasta discutie era usor de evitat pe cale cinematografica prin proiectie inversa.

Editat de -altul

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Era doar o constatare a starii de aversiune dintre batranul Alain si mediul in care s-a produs pana mai de curand.

Daca el a ajuns la ganduri negre e evident ca cealalata parte ii doreste acelasi lucru.

 

Fabulatii.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

vax albina crema puca

da' să se sinucidă, no

ete

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Deja a iesit din suferinta ca s-a cuplat cu VALÉRIE TRIERWEILER, desi ea neaga relatia, fosta partenera domestica al presedintelui francez  François Hollande.

 

 

 

 

 

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

De data asta sufera teribil, desi n-ar trebui in ultimele clipe al vietii.  Trebuia sa se odihneasca in mare comfort si iubit de familie!!!  Dar ziarele scriu altceva, ceva foarte trist.

„Se pregăteşte să moară" la 82 de ani,  ... asta nu cred chiar daca-mi spune mie!!!

Amarit mai lucreaza francezii la implanturi, mai bine mergea la Mexico sau Costa Rica, nu se infecta, era ieftin si se distra!!!

****

Are probleme grave la şold, dar starea în care e nu permite să fie operat. Durerile lui sunt insuportabile.”

"Medicii, DEPĂȘIȚI de PROBLEMELE de SĂNĂTATE ale lui Alain Delon. „DURERILE lui sunt INSUPORTABILE!”  

Infecţia provine de la implanturile dentare pe care şi le-a făcut în noiembrie, anul trecut."

evz

 

 

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×