Sari la conținut
Forum Roportal
Adi72

Javari.de

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Buna, as vrea sa fac comanda din acest site javari.de. Imi plac aceste si aceste sandale si cred ca preturile la voi sunt mai bune decat in magaine. A mai comandat altcineva de aici? Cu ce tip de card ati platit si in cat timp s-a fact livrarea? Din cate am inteles livrarea in Romania e gratuita? Rog sa scrieti daca aveti experienta cu acest site.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Salut! O sa va impartasesc experienta mea. Am facut prima comanda impreuna cu o prietena. Am gasit un site fashionflight, in care era explicat cum poti comanda. Am ezitat mult si pana la urma ne am luat fiecare cate o pereche de sandale Mexx. Pentru mine numarul 39, pentru ea numarul 40. Pretul pentru o pereche era de 45 Euro.Am platit cu card Visa Classic. Comanda a fost facuta cu succes si acum asteptam livrarea gratuita pana la sfarsitul saptamanii. Atunci, cand faci comanda primesti un numar de urmarire. Poate sa fie prin DHL sau prin posta. Am sa scriu atunci, cand le primim. :cheer:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Salut! O sa va impartasesc experienta mea. Am facut prima comanda impreuna cu o prietena. Am gasit un site fashionflight, in care era explicat cum poti comanda. Am ezitat mult si pana la urma ne am luat fiecare cate o pereche de sandale Mexx. Pentru mine numarul 39, pentru ea numarul 40. Pretul pentru o pereche era de 45 Euro.Am platit cu card Visa Classic. Comanda a fost facuta cu succes si acum asteptam livrarea gratuita pana la sfarsitul saptamanii. Atunci, cand faci comanda primesti un numar de urmarire. Poate sa fie prin DHL sau prin posta. Am sa scriu atunci, cand le primim. :cheer:

In acest moment au cod pentru reduceri de 20% pentru modelele de vara pe site-ul englez javari

Editat de Adi72

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×