Sari la conținut
Forum Roportal
Ampera

am nevoie de un sfat

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Depinde de ce fel e el.

R e un tip f calm. in 2 ani e zile nu l-am vazut enervandu-se. dar ieri noapte scotea fum pe urechi de nervi, de gelozie...

 

unde iti trimite mesaj? de ce avea numarul tau de telefon, sau id-ul tau?

tlf

 

are nr meu de tlf de cand am fost la cina la ei acasa si nevasta-sa l-a cerut.

 

si e f usor sa deschizi netul, sa imi stii numele si orasul si sa imi gasesti nr de tlf

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Spune-i lu' prietenu' tau. Nu ca sa faca ceva nasol in privinta asta, ci ca sa stie. Are nevoia si dreptul sa stie ce ti se intampla. Trust me.

  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Poti sa impui un anumit respect prin atitudine. Barbatu' interpreteaza imediat, ii afisezi doua zambete si o vorba mai lingusitoare, chiar daca e in gluma sau din politete si i-ai aprins imediat lampa de la cuc. Probabil te simte disponibila, ar trebui sa-i arati cumva prin atitudine ca se inseala. Mai exista posibilitatea sa fie impins de la spate si de posibilele povesti "baietesti" cu R-u' tau care sa contina detalii picante despre superba voastra activitate intima si perversa.

Editat de Miercuri_
  • Upvote 4

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

tin sa cred prima parte. ca a interpretat f gresit faptul ca am zambit si am fost amabila sa ma incurc la discutii cu el. disponibila stie ca nu sunt, pentru ca sunt cu R de fiecare data in prezenta acelui tip. Stie ca suntem un cuplu si nu m-am aratat deloc disponibila.

 

cat despre treaba ca R povesteste 'baieteste' bag mana in foc ca nu este asa. 1st nu este genul,e un tip timid si discret,e un domn, 2nd imi e greu sa cred ca tu te duci la seful tau si spui cum iti iubesti sotia. e seful lui, nu tovarasu' lui. si nici cu tovarasii lui nu discuta chestii d-astea. imi cunosc barbatul.

 

 

multumesc pt sfaturi. am decis sa ii povestesc. nu suport ideea ca nespunandu-i lui R m-ar face partasa la magaria aluia.

 

 

se poate inchide topicul.

Editat de **Alex**
  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

povestea e cam asa: iesim la o bauta cu seful si colegii tipului cu care sunt....

pe bune, eu nu-s imbecila..dar ce pana mea sa fac, sa ii zic lui R (tipul meu)

Cand zici "tipul meu" te referi la genul tau, compatibilitatile tale, nu la barbatul pe care-l iubesti...nu-i asa?

Adica era sa cred ca esti genul "piti", nu o femeie profund morala, care vomita cand aude chestii inimaginabile.

Pai ce sa zic...esti speciala. Te iubeste barbatii. N-ai alta sansa decat sa defilezi ca o curtezana...asta ti-e destinu'.

Editat de InPing
  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

disponibila stie ca nu sunt, pentru ca sunt cu R de fiecare data in prezenta acelui tip. Stie ca suntem un cuplu si nu m-am aratat deloc disponibila.

 

Pai disponibila sa faci sex cu el, nu sa te ia de nevasta.

 

 

cat despre treaba ca R povesteste 'baieteste' bag mana in foc ca nu este asa. 1st nu este genul,e un tip timid si discret,e un domn,

 

ehe...

 

2nd imi e greu sa cred ca tu te duci la seful tau si spui cum iti iubesti sotia. e seful lui, nu tovarasu' lui. si nici cu tovarasii lui nu discuta chestii d-astea. imi cunosc barbatul.

 

 

De acord, dar tu ai zis ca iesiti des la beute, de obicei tovarasii fac asta.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pai disponibila sa faci sex cu el, nu sa te ia de nevasta.

daca o femeie vb cu tine la un pahar de vin, inseamna ca vrea sa se *uta cu tine? te unde ai tras tu concluzia ca sunt disponibila sa fac sex cu el? sau el sa fi tras concluzia asta?

 

ehe...

ehe.ul asta nu isi are rostul, te asigur. nu toti barbatii isi povestesc experientele sexuale pe care le au cu nevestele, poate tu si amicii tai faceti asta...altfel nu imi explic 'ehe-ul' ala.

 

De acord, dar tu ai zis ca iesiti des la beute, de obicei tovarasii fac asta.

la cine, la dans, la ski, la club, la orice include teambuilding ies colegii. aici in firma asta unde lucreaza el, se invita si sotiile/prietenele.

 

deci nu ies cu tovarasii...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cand zici "tipul meu" te referi la genul tau, compatibilitatile tale, nu la barbatul pe care-l iubesti...nu-i asa?

Adica era sa cred ca esti genul "piti", nu o femeie profund morala, care vomita cand aude chestii inimaginabile.

Pai ce sa zic...esti speciala. Te iubeste barbatii. N-ai alta sansa decat sa defilezi ca o curtezana...asta ti-e destinu'.

Altul la care sticla n-are fund, pe ziua de azi. stars.gif

Am impresia ca nu stii cati magari ca seful aluia exista. Si prietenei mele i s-a intamplat sa-i faca unul avansuri in prezenta lu barba'su cand se intorcea ala sa discute cu cineva sau iesea la o tigara. Numai ca aia i-a taiat macaroana repede lu Casanova, ca nu avea de ce repercusiuni sa se teama.

 

 

  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cand zici "tipul meu" te referi la genul tau, compatibilitatile tale, nu la barbatul pe care-l iubesti...nu-i asa?

Adica era sa cred ca esti genul "piti", nu o femeie profund morala, care vomita cand aude chestii inimaginabile.

Pai ce sa zic...esti speciala. Te iubeste barbatii. N-ai alta sansa decat sa defilezi ca o curtezana...asta ti-e destinu'.

serios? atata poti?

 

 

deh...nu poti cere unde nici d-zeu nu da.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×