Sari la conținut
Forum Roportal
The Unknown

Au descoperit secretul tinereţii veşnice

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

A fost descoperit secretul tinereţii veşnice

 

 

 

Oamenii de ştiinţă au anunţat că au identificat o regiune a creierului care controlează

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

E interesanta stirea....studii despre intinerire se fac de multi ani....iti dai seama ca daca s-ar pune la dispozitia maselor un astfel de produs ar veni si cu efecte secundare la pachet cum ar fi sterlitatea sau altele....pentru a preveni suprapopularea planetei....care si acum e deja suprapopulata....sau acest produs va fi asa de scump incat doar bogatanii si-l vor permite si oamenii influenti din umbra care ne conduc....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Azi nimic nu este prea scump!!! daca vor sa experimenteze e ca si cu obezitatea o sa fie, va fi bagat in mancare sau undeva de unde-l luam noi excitat ce bun e tortul sau cipsul!!! si se va vedea cati intinersc frumos, iar altii devin uriti, le va cadea parul sau le va creste par de alta culoare si consistenta!!! si din astea. Daca obezii slabesc deja au lucrat bine!!!

Asta nu merge uns pe soricei, pe calugarite sau pe culoarul mortii la condamnatii la moarte.

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Azi nimic nu este prea scump!!! daca vor sa experimenteze e ca si cu obezitatea o sa fie, va fi bagat in mancare sau undeva de unde-l luam noi excitat ce bun e tortul sau cipsul!!! si se va vedea cati intinersc frumos, iar altii devin uriti, le va cadea parul sau le va creste par de alta culoare si consistenta!!! si din astea. Daca obezii slabesc deja au lucrat bine!!!

Asta nu merge uns pe soricei, pe calugarite sau pe culoarul mortii la condamnatii la moarte.

Cand vei intelege ca scumpii nostrii conducatori nu ne doresc binele ci doar sa faca experimente pe noi...atunci vei trai o mare deziluzie....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Am inteles demult asta, insa nu inteleg de ce fac asta ca lumea nu este superpopulata!!! de aceea am si raspuns cu acea moneda!!! Noi pe aici femeile mai vorbin cateva cu ce ne trateaza doctorii si am ajuns la concluzia ca toate primim la fel din cele mai noi medicamente o reteta chiar daca eu merg cu alte simptome decat cealalta. Eu de obicei nu le scot din farmacie sau refuz reteta, altele spera in vindecare totala si viata fara durere, insa au ajuns in spital cu sistemul imun total distrus!!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Asa d e usor se poate descoperii fanteziile care se publica de catre jurnalisti care nu au altceva sa de-scrie decat fantezii care sunt publicate in reviste care traiesc din asta.

Este deajuns sa cunosti putinul din ce se stie sigur de imbatranire ca sa-ti se "aprinda" acea lumina rosie care anunta ca citesti fantezii de doi bani.

Imbatranirea este de fapt imbatranirea celulelor corpului nostru care este dirijata si planificata in ADN-ul fiecrui celule . Astea sunt fapte care au fost descoperite de mult.

 

Am intrat la situl Harvard Medical SchoOl si ei,din pacate nu cunosc pe Dana Gabuzda si Bruce Yanker. Dana asta are un nume cam romanesc nu? Nici urma de asa o fantastica descoperire nu am gasit. http://www.hcri.harvard.edu/

 

 

 

"Proletari din toata lumea unitiva" ca numai asa o sa intaneriti...

Eu cred ca vroiai sa spui....evrei din toata lumea uniti-va si bateti-va joc de noii 'prostii sau masele' care trebuie conduse...nu?

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu cred ca vroiai sa spui....evrei din toata lumea uniti-va si bateti-va joc de noii 'prostii sau masele' care trebuie conduse...nu?

 

Nu asa am scris si eu evreul nu sunt de vina complexului tau de inferioritate. Daca nu ai inteles replica,intreaba nu scrie prostii!

 

Creierul omului poate fi manipulat in multe moduri, in scopul de a i se lua banii celui care il poarta in tartacuta ;)

Viata vesnica este visul oamenilor din adancul istoriei. Stinta este inca foarte departe sa inteleaga cam 50% din secretele corpului nostru.

Deocamdata ce stinta doreste este sa faca bolile sa dispara ca viata sa fie mai placuta si sanatoasa.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×