Sari la conținut
Forum Roportal
SeqenenreTao

Doar ne salutam mai!

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

pentru azi am 1l iaurt,portocale,apa plata ...daca le combin e posibil sa fermenteze si sa beau tuica de portocale...hai, salut...doar trec....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Va salut pe toti si va respect - am primit mesaje cu amenintari de inchidere a contului pe motiv ca agresez integritatea partenerilor nostrii de discutie, ca hartuiesc alti useri. Sa va spun ceva- la cat de beat sunt atunci cand intru aici e foarte posibil. Ce ma mira nu este dizgratia in care sunt aproape sa cad ci motivul din care o sa cad acolo unde probabil mi-e locul. De ce ? Eu nu am fost niciodata un om violent iar daca am parut asa in scrieri cine m-a abordat in PM si-a dat seama ca sunt total opusul.

 

Altfel, va raspun la o intrebare : ma, daca voi l-ati votat pe ponta, iar eu il accept, care e mai prost dintre noi doi ?

Editat de SeqenenreTao

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Inteleg si io ca bautura te face sa vezi dublu, dar sa vezi mesaje care nu ti-ai fost scrise, hm, dubios. Nu exagera, priti pliz.

Sunt aici, nu exagerez. Sterge dracu prostia asta de provocare inainte sa o sterg eu pe motiv ca este o cretina ...provocare !

Editat de SeqenenreTao

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Edit : Lasa - nu merita...

 

Rog inchiderea acestui thread precum si ale tuturor celor semnate sub acest pseudonim.

 

Retrag pe aceasta cale absolut toate mesajele/afirmatiile facute prin intermediul acestui personaj fictiv care este SeqenenreTao.

 

Profit de aceasta situatie pentru a sublinia ca ma absolv de absolut tot ce am scris de-a lungul acestor ani prin intermediul personajului SeqenenreTao.

Editat de SeqenenreTao

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pai ne chemi sa te salutam, si acum ce faci ? Inchizi sandramaua ?

Pai ie frumos...?! :crazy:

 

Ave Tao! :salut:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu postez de fericire azi, ca e vreme exceptionala, soarele-i pe cer (ziua, acum e luna) si sint sarbatorita!!! bautura curge ... rau ... party dupa party ... pahare cu apa, multe ca se ridica temperatura si in casa.

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu lasa raspunsul venit atat de tarziu sa deprecieze cumva popularitatea ta pe forum ori in genere - te desconsider la fel de mult acum ca si in momentul in care asteptai sa iti raspund instant. Pup fata !

 

Apropor, iti lipseste ceva.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Abia am iesit din pat, m-am spalat deja pe ochi altfel n-as fi vazut nimic, e si noros afara cerul, tot parca in pat m-as duce, dar iti doresc o Noapte buna!!! Eu am visat ca am fost in Ungaria undeva si voiam sa merg la Budapesta cu un taxi.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ave! :salut:

Io vreau sa stiu, cei care scriu pe aici, cu cine vorbesc ?:blink:

:lol:

 

Pot sa o salut aici pe prietena mea ...:jester:... imaginara...?

 

Te puuup, mai trimite si tu cate un e-mail. :roll:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×