Sari la conținut
Forum Roportal
SeqenenreTao

Doar ne salutam mai!

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Nu ne pot interzice asta.

 

Asa ca, oricand va logati a-ti face bine sa dati pe aici ca sa nu dau eu pe la voi prin pm - penru femeile care abia asteapta asta(si sunt multe, doamne!, pt. discutii nevinovate domnule !

 

Astfel, spun primul : azi n-am facut nimic

 

P.S. Ama ajuta-ma aici !!!

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

oricand va logati a-ti face bine sa dati pe aici ... spun primul : azi n-am facut nimic

 

 

Hello, nici eu inca n-am facut prea multe, am baut o cafea si am platit 2 facturi.

Ieri m-am dus prin magazine de specialitate cu gandul sa cumpar bunatati, ca de Paste mereu aduc marfa mai aparte grecii, rusii, etc., insa am gasit o coada extrem de lunga si servicii

de nimic. Am renuntat desi aveau niste torturi apetisante expuse, dar se miscau ca melcul, deloc people-oriented, nici macar vitrina n-am reusit sa admir ca nu ma lasau cei care doar discutau de comunism. Nu sint nici aproape de mine sa trec si la alta ora, speram la ceva mezeluri din oaie sau capra, pastrama, carnati ca am mai cumparat si au fost excelente.

Afara-s 35

  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Stii ca fratele tau te pupe...

 

Ma...eu azi am baut atatea beri fara nume incat tac :))

 

o sa tratez tot cacatul asta ca pe un joc de poker in care am cele mai putine chipsuri la masa finala.

Editat de SeqenenreTao

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

holocaustulul mai este privit ca o realitate inconstetabila in US ?

 

In timpul alegerilor de politicieni pentru orice functie au mai fost readuse la suprafata mai demult, insa cu trecerea timpului mai mult asigurarea medicala si pensiile ajung pe prima pagina, trecutul e istorie antica pe zi ce trece. Tineretul de azi au alte preocupari: moda, sex, lux, nu citesc deloc si calatoresc foarte putin inafara statului.

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

In timpul alegerilor de politicieni pentru orice functie au mai fost readuse la suprafata mai demult, insa cu trecerea timpului mai mult asigurarea medicala si pensiile ajung pe prima pagina, trecutul e istorie antica pe zi ce trece. Tineretul de azi au alte preocupari: moda, sex, lux, nu citesc deloc si calatoresc foarte putin inafara statului.

Ok, in aceasta idee imi poti spunde de ce Dennis Kucinich nu a fost ales macar guvernator ? Voi chiar sunteti idioti ?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

de ce Dennis Kucinich nu a fost ales macar guvernator ?

 

Ai mai auzit zicala: - Cu o floare nu se face primavara!!! in politica sint multe ups & downs ... poporul decide!!!

  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ama ajuta-ma aici !!!

 

:blink: Ete.. dormeam la ora aia. Am si io o varsta, nu mai pot sa pierd noptile pe net. Dreaq..

  • Upvote 4

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ma...eu azi am baut atatea beri fara nume incat tac

Bine ar fi sa taci dreacu si pe PM in loc sa scrii baliverne la ore tarzii noaptea cand esti singur cuc pe forum. Obositule.

  • Upvote 6

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×