Sari la conținut
Forum Roportal

Postări Recomandate

Deci te simti singura peentru ca esti desteapta si frumoasa. :doh:

Am citit in postarea ta ca mama iti incuraja aceasta atitudine spunandu-ti ca sunt colegele geloase pe tine.

Din moment ce nu se lipeste nimeni de tine, problema este la tine.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
mami imi zicea

 

Grow up... Mami din gura unui adult suna ca dracu'.

 

Aaa bun, credeam ca simti ca te sacrifici daca faci sex si ca ti se cuvin chestii.

 

Man, ai o obsesie. :whack:

 

Ideea e ca imi e teama sa nu fac vreo prostie majora

 

Incearca sa-ti pastrezi mintile in cap si n-o sa faci. Daca bei pana nu mai stii de tine sau iei cine stie ce alte stimulente de-astea in exces, atunci asteapta-te sa faci prostii majore.. Nu mi se pare dificil.

Bonus - nu exista solutii sa faci prostii fara sa te barfeasca lumea. Ori dai la spate barfa si-ti vezi de viata ta pe care o traiesti la maxim, ori le faci unde nu te stie nimeni.

 

poke-moldoveni,

 

Nu mai ai loc de moldoveni, ma?

  • Upvote 5

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Deci te simti singura peentru ca esti desteapta si frumoasa. :doh:

Am citit in postarea ta ca mama iti incuraja aceasta atitudine spunandu-ti ca sunt colegele geloase pe tine.

Din moment ce nu se lipeste nimeni de tine, problema este la tine.

 

 

Serios, mi s-a luat de specimenul acesta de oameni ce se considera maturi doar ca reusesc sa arunce o ironie stupida acolo unde nu era cazul ;)

Si :doh: data viitoare cand cineva pune ":)))))" inseamna ca poate a fost o gluma/ironie/chestie nefondata, dar nuuuuu! De ce sa gandim cand putem face pe interesantii si sa comentam aiurea?

Asa ca fa bine si mai citeste (cel putin o data) pana intelegi la ce m-am referit daca vrei sa comentezi ceva :)

Sunt constienta ca problema e la mine ca doar din acest motiv am si postat chestia aia, nu crezi?

Asa ca te invit (din nou) la o lectura a postarii mele ca sa te convingi ca de acolo am plecat (faptul ca am eu o problema) si sa intelegi cat de fara rost e ce ai scris tu mai devreme.

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Serios, mi s-a luat de specimenul acesta de oameni ce se considera maturi doar ca reusesc sa arunce o ironie stupida acolo unde nu era cazul ;)

Si :doh: data viitoare cand cineva pune ":)))))" inseamna ca poate a fost o gluma/ironie/chestie nefondata, dar nuuuuu! De ce sa gandim cand putem face pe interesantii si sa comentam aiurea?

Asa ca fa bine si mai citeste (cel putin o data) pana intelegi la ce m-am referit daca vrei sa comentezi ceva :)

Sunt constienta ca problema e la mine ca doar din acest motiv am si postat chestia aia, nu crezi?

Asa ca te invit (din nou) la o lectura a postarii mele ca sa te convingi ca de acolo am plecat (faptul ca am eu o problema) si sa intelegi cat de fara rost e ce ai scris tu mai devreme.

Pai tu vorbesti de ironii-chestii nefondate sau te simti singura?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

dar ce te consideri?

 

 

Daca nu ma consider un adult inca, ce as putea fi? Unul in devenire, nu? Sunt multe criterii ce definesc un adult, eu nu indeplinesc nici macar notiunea de base in acest domeniu.

 

Pai tu vorbesti de ironii-chestii nefondate sau te simti singura?

 

 

Vad ca e nevoie de o alta lectura din partea ta :) Pe undeva pe acolo te vei delecta cu fraza: " incerc sa pun putin umor acolo unde nu pot spune deschis cat ma doare ... ".

Ce intelegi din asta?

Mai bine ma scutesti de acest raspuns si iti spun eu ce ar trebui inteles din context: AM IMBINAT UMORUL (stransformat in sarcasm, iar cu ajutorul tau dezgust) CU FAPTUL CA SUNT MOMENTE IN CARE MA SIMT SINGURA! Deci... CE ROST ARE SA MA INTREBI "ACEA CHESTIE"??

  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×