Sari la conținut
Forum Roportal

Postări Recomandate

Eu am accentuat ca ai nevoie de o relatie stabila, nu de prieten dar tu vrei indrumare spre PACAT ... adica barbati sexy numai sa te servizeze ... e greu asta de gasit in Romania???

Pe unde este cel mai apropiat centru militar american??? sau NATO au baieti aratosi :crazy:

 

 

Nu e vorba doar de baieti aici!

Sexul nu este sinonim total cu pacatul, sa stii! Sunt multe chestii pe care nu le-am "experimentat" din cauza acelei relatii stabile.

Iar de o relatie stabila de prietenie... exact de asta am nevoie! Asta este tema acestui topic :D, deci nu am crezut ca vrei sa accentuezi titlul :P.

Si (sper ca acum ma voi face inteleasa!) faza cu "pacatul" a fost o glumita menita sa cuprinda tot ce inseamna "lucruri nebunesti".

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

:P.

Si (sper ca acum ma voi face inteleasa!) faza cu "pacatul" a fost o glumita menita sa cuprinda tot ce inseamna "lucruri nebunesti".

 

Iconita cu limba scoasa sa trimiti alora cu care o sa pacatuiesti in viitor, te consider vulgara asa cum am banuit intentia ta cu acest topic. Spor la nebuneli dar evita arestarile si puscaria daca mergeti si la furat in gasca!!!

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cristina...ia-l pe baiatul meu virgin :cheer:

 

Are 17 ani, arata bine...si e plin de energie ca tine :cheer:

 

Vii aici? sau ti-l trimit pachet 1 saptamana sa va epuizati reciproc? :yes:

  • Upvote 4

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Bwaahahahahahaha Olga!!!!

 

Un alt Club membru s-a activat de la un pic de bere!!! si a prins putere in miezul noptii :drunk: ... dar mai e un pic si apare Mister S.R. si o va linisti/calma pe aventuriera noastra cu cateva cuvinte potrivite din vocabularul lui select ... bah!!!

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Este sfanta zi de 1 mai, sa fim mai buni zic...stiu ca e culmea ipocriziei, pen' ca iese din tastatura mea, dar mi s-a spus si mai rau.

 

 

Pana si ziua asta a devenit Sfanta??? Stiam ca-i al proletarilor, nu-i al BOR-ului si ma rog ... care sfant il reprezinta, Bachus, zeul vinurilor :yahoo:

 

Noi nu celebram muncitorii sau munca decat in primul wek end din Septembrie!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Un alt Club membru s-a activat de la un pic de bere!!! si a prins putere in miezul noptii :drunk: ... dar mai e un pic si apare Mister S.R. si o va linisti/calma pe aventuriera noastra cu cateva cuvinte potrivite din vocabularul lui select ... bah!!!

 

 

Tu nu te simti capabil ? :lol:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

despre ce e vorba aici?

ca nu am priceput nimic

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×