Sari la conținut
Forum Roportal
Cristalboy

Biorezonanta. Electroacupunctura. Acupunctura.

Postări Recomandate

Un lucru mai nou in medicina particulara e Biorezonanta , Electroacupunctura , si Acupunctura , care dupa cate am observat e practicata de masoni.

Multi prieteni de ai mei au mers la un examen de Biorezonanta sau Electroacupunctura dupa care au inceput sa aiba probleme psihice serioase in general Schizofrenie

 

Se stie din orient ca daca lovesti anumite puncte pe meridianele energetice omul se poate inbolnavi pe loc sau cu efect intarzaiat sau poate muri deasemenea.

]Sunt si astea niste arme psihotronice , si eu va sfatuiesc sa nu va atingeti de asa ceva chiar daca va arata aura si detalii medicale , cel mai bine e sa mergeti la o persoana antrenata care poate vedea aura.

 

Dar daca ati fost nici la psihiatru nu va recomand sa mergeti , ei va indoapa de antipsihotice care va altereaza facultatile mintale, daca aveti probleme folositi mesageria privata

 

:yes:

Editat de Blues
Edit font. Te rog sa folosesti fontul normal al forumului.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Sunt convinsa ca ii vei vindeca imediat de schizofrenie cand o sa incepi sa le povestesti despre demonul albastru cu parul argintiu.

  • Upvote 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Sunt convinsa ca ii vei vindeca imediat de schizofrenie cand o sa incepi sa le povestesti despre demonul albastru cu parul argintiu.

:focus: In primul rand imi confunzi demonul, si in al doilea rand nu eu vindec asta o fac cei de sus :) , eu o pot face doar daca sunt in prezenta subiectului , si nu cred ca se nimereste in acelasi loc in care stau eu :P

 

Oricum nu mai confunda si tu bolile cu experientele in afara corpului sunt foarte diferite ,oricine se poate trezi in astral :roll:

 

 

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Acupunctura contra fumatului nu stiu daca are efect. Unii jura ca da, altii zic ca nu le-a mers, dar din experienta proprie pot spune ca acupunctura m-a ajutat pe mine contra durerilor neuropatice.

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
dupa cate am observat e practicata de masoni.

 

Si iesirea in astral e controlata tot de masoni ;) iar acupunctura e mijlocul prin care ei pot intepa cordonul de argint, astfel incat intre buclele temporale sa se creeze un fel de vortex cu ajutorul caruia sa impuna in viitor taxa astrala. :crazy:

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Bine bine undeva aveti si voi dreptate cu acupunctura nu spun ca nu sunt si oameni buni:)

 

Si eu am fost vindecat de tendonul lui Achile cu acupunctura cu un ac dinala aprins in varf , dar spun ca cei cu biorezonanta in general sunt masoni apoi mergi la doctor pt o problema si el iti mai face una sa mai mergi :spiteful: ca doar asa isi face bani ...sau vi se pare ieftin sa dati 150 RON pt ca va pune nishte benzi pe corp sau un receptor electromagnetic in mana?

Editat de Cristalboy

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Acupunctura contra fumatului nu stiu daca are efect. Unii jura ca da, altii zic ca nu le-a mers, dar din experienta proprie pot spune ca acupunctura m-a ajutat pe mine contra durerilor neuropatice.

Pai depinde... in mare parte e vorba de vointa, dar sa stii ca eu am programat un cristal pt cineva si are efect , dar un arhanghel e cel mai recomandat pt asta si ar trebui chemat de fiecare data cand iti vine pofta :yes:, pana acum pt fumat acupunctura nu stiu ce efect are...

 

 

 

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Acupunctura contra fumatului nu stiu daca are efect. Unii jura ca da, altii zic ca nu le-a mers, dar din experienta proprie pot spune ca acupunctura m-a ajutat pe mine contra durerilor neuropatice.

Naeema ,in modsigur in dureri are efect ,dar cu fumatul...,,e grele,,, Daca vrei sa te lasi trebuie sa spui stop si asa sa ramana si asta ti-o sune un om care asa a facut ,dar din pacate numai timp de trei ani ca dupa aceea m-am apucat iar ,asa ca acum nu cred ca mai am leac:)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Naeema ,in modsigur in dureri are efect ,dar cu fumatul...,,e grele,,, Daca vrei sa te lasi trebuie sa spui stop si asa sa ramana si asta ti-o sune un om care asa a facut ,dar din pacate numai timp de trei ani ca dupa aceea m-am apucat iar ,asa ca acum nu cred ca mai am leac:)

 

Fumatul e o boala , Dependenta e boala, si tine de organe nu doar de mental, tine de ficat pancreas, plamani, limba, sinusuri, daca nu le tratezi pe toate nu rezolvi nimic, daca nu practici meditatia si relaxarea nu faci nimic

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Un lucru mai nou in medicina particulara e Biorezonanta , Electroacupunctura , si Acupunctura , care dupa cate am observat e practicata de masoni.

Multi prieteni de ai mei au mers la un examen de Biorezonanta sau Electroacupunctura dupa care au inceput sa aiba probleme psihice serioase in general Schizofrenie

 

Se stie din orient ca daca lovesti anumite puncte pe meridianele energetice omul se poate inbolnavi pe loc sau cu efect intarzaiat sau poate muri deasemenea.

]Sunt si astea niste arme psihotronice , si eu va sfatuiesc sa nu va atingeti de asa ceva chiar daca va arata aura si detalii medicale , cel mai bine e sa mergeti la o persoana antrenata care poate vedea aura.

 

Dar daca ati fost nici la psihiatru nu va recomand sa mergeti , ei va indoapa de antipsihotice care va altereaza facultatile mintale, daca aveti probleme folositi mesageria privata

 

:yes:

Vorbesti prostii....practicata de masoni?

Sint medici deja specializati.

Medicina asta cu chimicale e pe cale sa devina o religie ce exlude orice inafara de ce dicteaza ea.

Nu mai veni cu extremisme din astea prezentate sub forma....pufoasa.

Daca pretinzi ca practici ce spui ai fi stiut ca schizofrenia are multe cauze.

Una din ele este spargerea sau distrugerea unor structuri f fine, exterioare capului.

Alte cauze, banale boli cronice.

Altele, necunoscute, de la socuri nervoase.

Etc.

Stapinirea de sine poate fi un bun inceput ptr autovindecari de toate felurile. Se afla cauzele cele mai adinci ale afectiunilor. Pe care medicii nu ti le spun sau nu le pot afla.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×