Sari la conținut
Forum Roportal
The Unknown

Podurile peste Someş din Cluj se rup sub pietoni

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Asta n-as fi crezut totusi ca pana la asa un grad sint distruse podurile ca sub o femeie se rupe ... si ma intreb daca si masini trec peste acel pod sau numai pietoni ... copiii.

Daca vine un cutremur e dus podul dar si multe case si de acolo am impresia. E foarte trist

ca bani s-au luat inca foarte multi de la westernii europei si nu s-a facut nimic :cry:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

stars.gif

Exagerari...

 

Se intampla prima data asa ceva... eu nu am mai auzit, desi recunosc ca podurile necesita reparatii. Insusi Emil Boc a anuntat ca urmeaza sa fie reparate toate in aceasta vara.

Asta cu banii de la westernii aia e in mare parte si o poveste fara prea mult adevar in ea. Hai sa-ti spun totusi, in cuvinte putine, ca banii aia tot de la romani vin doar ca de cand suntem in UE tre sa treaca si pe la Brux.... iar aia sunt foarte zgarciti cu banii nostri, sa stii. doh.gif

 

In fine, alta discutie.

Ce e clar insa, e ca s-a intamplat un fapt rar si ca podurile alea vor fi reparate.

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Se intampla prima data asa ceva... eu nu am mai auzit,

 

 

Sa nici nu se mai intimple pana nu se repara!!! noaptea mai ales sa nu treaca nimeni singur

ca ingeri nu sint mereu de garda!!! Intimplarea e afara din limitele normale de accidente.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×