Sari la conținut
Forum Roportal
gabriela16

okazii - reguli stupide

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Dragilor,

 

In urma mai multor neplaceri avute cu site-ul okazii m-am hotarat sa nu mai platesc in viata mea vreun cent acestor snapani. Sunt convinsa ca multi dintre voi ati avut parte de tratamente ostile. Totodata stiu ca si-au amortizat de f mult timp costurile, dar inca practica niste comisioane nesimtite si au o politica foarte agresiva asupra utilizatorilor.

 

Pe aceasta cale va rog pe toti sa va puneti printre produsele voastre de acum si un produs foarte ieftin de care nu mai aveti nevoie prin casa [un dvd vechi pe care l-ati ascultat de atatea ori incat v-ati plictisit, cabluri de diverse tipuri, carti deja citite etc ... sunt convinsa ca veti gasi voi ceva].

Este un aspect important de care eu tin cont de ceva vreme.

Cand va intereseaza un anumit produs nu licitati chiar la el, ci licitati la cel mai ieftin produs pe care il are utilizatorul in lista.

Nu in ultimul rand, nu uitati ca exista tocmai.ro sau mercador.ro care sunt la inceput dar au acelasi domeniu de activitate [GRATUIT]. Credeti-ma, merita sa incercati.

 

Trebuie sa-i domolim putin pe acesti infometati de profit. Va rog puneti in aplicare cele de mai sus.

Veti gasi acest mesaj pe mai multe forumuri si voi continua sa il postez pe unde se poate. Fara suparare, l-am trimis si la cateva sute de mail-uri cu care s-au creat conturi de okazii [am facut rost cu greu de ele, iar daca aveti nevoie de astfel de conturi, vi le ofer cu drag].

 

Cu recunostinta - Gabriela.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Dragilor,

 

In urma mai multor neplaceri avute cu site-ul okazii m-am hotarat sa nu mai platesc in viata mea vreun cent acestor snapani. Sunt convinsa ca multi dintre voi ati avut parte de tratamente ostile. Totodata stiu ca si-au amortizat de f mult timp costurile, dar inca practica niste comisioane nesimtite si au o politica foarte agresiva asupra utilizatorilor.

 

Pe aceasta cale va rog pe toti sa va puneti printre produsele voastre de acum si un produs foarte ieftin de care nu mai aveti nevoie prin casa [un dvd vechi pe care l-ati ascultat de atatea ori incat v-ati plictisit, cabluri de diverse tipuri, carti deja citite etc ... sunt convinsa ca veti gasi voi ceva].

Este un aspect important de care eu tin cont de ceva vreme.

Cand va intereseaza un anumit produs nu licitati chiar la el, ci licitati la cel mai ieftin produs pe care il are utilizatorul in lista.

Nu in ultimul rand, nu uitati ca exista tocmai.ro sau mercador.ro care sunt la inceput dar au acelasi domeniu de activitate [GRATUIT]. Credeti-ma, merita sa incercati.

 

Trebuie sa-i domolim putin pe acesti infometati de profit. Va rog puneti in aplicare cele de mai sus.

Veti gasi acest mesaj pe mai multe forumuri si voi continua sa il postez pe unde se poate. Fara suparare, l-am trimis si la cateva sute de mail-uri cu care s-au creat conturi de okazii [am facut rost cu greu de ele, iar daca aveti nevoie de astfel de conturi, vi le ofer cu drag].

 

Cu recunostinta - Gabriela.

 

Buna ziua,

 

Achizitionarea de produse din cadrul site-ului Okazii.ro se poate face prin optiunea "Cumpara acum" din pagina produsului dorit. In acel moment, utilizatorii implicati in tranzactie primesc in mod automat datele de contact ale partenerului cu care au incheiat vanzarea/cumpararea pe site.

 

Nu este permisa introducerea pe site a unui produs cu o valoare inferioara in scopul fraudarii sistemului de comisionare si a obtinerii datelor de contact. Identificarea unor astfel de vanzari ce au ca scop evitarea comisionarii duce la suspendarea definitiva a contului utilizatorului din cadrul site-ului Okazii.ro. De asemenea, cumparatorii ce plaseaza oferte de cumparare in cadrul unor astfel de produse cu scopul de a-i ajuta pe vanzatori in vederea platii unui comision mai mic risca suspendarea din cadrul site-ului. Toate aceaste informatii sunt precizate si in cadrul Articolului 4.6.2. Obiectul licitatiei din Termenii si Conditiile site-ului.

 

In situatia in care utilizatorii isi doresc desfasurarea activitatii pe site in conditii optime si profitabile, avem rugamintea de a nu incerca astfel de metode de fraudare a sistemului de comisionare.

 

Pentru orice nelamuriri sau in cazul in care doriti asistenta in activitatea pe site, echipa de Asistenta Clienti Okazii.ro va sta la dispozitie pe adresa suport@okazii.ro sau la numarul de telefon 0374652944.

 

O zi placuta,

Okazii.ro

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×