Sari la conținut
Forum Roportal
Iulius Raven

Este careva interesat de un proiect de rock alternativ?

Postări Recomandate

Hai sal!Este careva interesat de un proiect de rock alternativ..umm..ceva care sa sune nou si sa aiba mai multe chestii prin el pe lang rock..eu stiu..trip/hip - hop, chestii asiatice si altele.In principiu eu aveam ceva gen Rage Against The Machine in cap dar putem sa extindem conceptul dak esti pe acceasi lungime de unda...Eu fac chitara,tobe,pian si voce dar as vrea sa raman pe chitara...Deci ar fi bine veniti in proiect chiar si cei priceputi in ale turntable-urilor sau chiar dj-stuff sau chestii de-astea.Sunt deschis catre orice care sa sune nou dar in principiu sa ramana in zona rockului alternativ.Dak esti interesat let me know...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Rockul alternativ e preferatul meu!Dar nu exista posibilitati...plec din tara si ma specializez pe tobe...Daca nu reusesti nici peste 4 ani sa-ti faci trupa,cauta-ma! :dance3: Dar esti sigur ca vrei sa te avanti in lumea muzicii ca participant activ?E cam greu... Oricum,sorry ca nu te-am putut ajuta...Apropo,de unde esti?Tre sa specifici,ca sa stie lumea de unde sa te ia...SUCCES cu caru' :spiteful:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×