Sari la conținut
Forum Roportal
Nicolainicu

cine ma poate lamuri de ce

Postări Recomandate

posibil,dar nu prea-mi place o globalizare in care romanii sa se prezinta cu imitatii de 2 bani,ptr ca e vorba de supravietuire...asa vor disparea urgent

 

De cand exista oameni pe teritoriul Romaniei, limba vorbita a suferit o transformare continua si n-a disparut nimeni ;)

 

si daca observati,toti cei care au adaugat comentarii au pseudonime straineze...ce tari sunteti,bravo!

 

De asta nu poti dormi tu? :crazy: Eu cand citesc cum scrii, ma intreb daca ai reusit sa absolvi clasa a treia fara corigente :tease:

  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

De cand exista oameni pe teritoriul Romaniei, limba vorbita a suferit o transformare continua si n-a disparut nimeni ;)

 

 

 

De asta nu poti dormi tu? :crazy: Eu cand citesc cum scrii, ma intreb daca ai reusit sa absolvi clasa a treia fara corigente :tease:

hahaha...gadila-ma sa rad... :tease:

cin` te pune sa citesti?

 

sa dispara limba romana cu tot cu limba ei! traiasca maghiarii! si olga din America

``limba romana cu tot cu limba ei``cam multe limbi aici... :tease:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

unu' mai cu capu' decat altu' pe topicu' asta. va luati de toate cacaturile si nu ii raspunde nimeni baiatului

 

nicolai, sorry mate, le-am incurcat. voiam eu sa spun ceva virgula da' nu mi-a iesit punct

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

hahaha...gadila-ma sa rad... :tease:

 

Eu, in locul tau m-as intrista si nicidecum n-as rade!

 

cin` te pune sa citesti?

 

Cine te pune sa scrii pe un forum public? Scrie doar in carnetelul tau de notite de acasa si vei fi fericit pentru faptul ca nu-ti va tulbura nimeni imaginea pe care ti-ai creat-o despre tine! Chiar daca este narcisista ;)

 

Ar mai trebui sa stii un lucru, fenomenul de

  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

sa auzi tinerii norvegieni ce 'limba de kebab' vorbesc. asa si se numeste 'exprimare/limba de kebab'. si mi se pare normal. atatia imigranti, atatea feluri de a te exprima.

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

sanchi

Asta din ce limba e ? :lol:

 

si daca observati,toti cei care au adaugat comentarii au pseudonime straineze...ce tari sunteti,bravo!

Wow, si pseudonimele dau dovada de incultura ? Atunci vezi ca ai aterizat pe un forum de inculti. Pleaca repede pana nu te contaminezi.

 

 

PS: Se zice straine nu straineze.

 

O sa-mi schimb nick-ul in Vasilica.. Ma simt vinovata.

Eu m-am hotarat deja pe ParaschivaEufrosina dar trebuie sa mai astept putin pana o sa-l pot schimba. cray.gif

Editat de Stifler's Mom
  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Asta din ce limba e ? :lol:

 

Wow, si pseudonimele dau dovada de incultura ? Atunci vezi ca ai aterizat pe un forum de inculti. Pleaca repede pana nu te contaminezi.

 

 

PS: Se zice straine nu straineze.

 

 

Eu m-am hotarat deja pe ParaschivaEufrosina dar trebuie sa mai astept putin pana o sa-l pot schimba. cray.gif

 

uau sau wow?cred ca ai luat azi prea mult eigi bio...

daca ai nelamuriri scrie-mi un msj pe fachiuion@

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Au ajuns toti ghertoii sa se creada descendenti "prutenieni".

 

Inainte de-a o face pe viteazul cu noi aici, iti recomand o lectura aprofundata, ce probabil iti va schimba viata.

Codul-bunelor-maniere-pt-copii-mare.jpg

 

Esti pe o arie de arta si cultura, invata sa vorbesti frumos, daca doresti sa te faci ascultat in mod serios.

 

 

Si nu in ultimul rand... ghertoiule care esti tu ghertoi. :x

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

uau sau wow? cred ca ai luat azi prea mult eigi bio...

daca ai nelamuriri scrie-mi un msj pe fachiuion@

Domle "wow" nu e cuvant de provenienta romana, cel putin asa stiu eu, e o interjectie din limba engleza, deci a-l scrie cu u in loc de w se numeste rom-engleza inversa. Asa precum nu scrii Feisbuc in loc de Facebook, nici wow nu se scrie uau.

 

PS: Vezi ca ti-am trimis un imeil pe adresa aia. Tu poti raspunde la găufaciorself@luzăr.com

Editat de Stifler's Mom
  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×