Sari la conținut
Forum Roportal
The Unknown

"platesti cat cantaresti" pe Samoa Air

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Mai... fiecare cu preocuparile lui. Uneori e relaxant sa fii spontan si sa spui orice. Daca nu ai retineri, inseamna ca nu e nimic cu care sa nu poti trai, in momentul respectiv sau mai tarziu. Faptul ca cineva chiar are spatiu acolo sus sa tina minte (imi inchipui ca daca tine minte detalii despre unul, se aplica mai multora) apoi te ridiculizeaza tocmai pentru ca iti petreci timpul concentrandu-te pe lucuri considerate de el irelevante, e amuzant. Numai bine si tie. :)

 

A, facem off topic. Scuze. :)

Editat de Rory*

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Stiu, nici pe mine nu ma incanta tactica cunoscuta in termeni peiorativi "a scoate ochii", doar pentru a-ti impune un punct de vedere. Fiecare cu metodele sale.

Noi sa fim sanatosi. :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

eu nu vreau sa stau inghesuita intr-unscaun pentru ca vecinu meu e obez. sa isi cumpere 2 locuri daca nu incape intr-unu'. si poate as aii incurajeaza sa faca ceva in privinta greutatii.

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

eu nu vreau sa stau inghesuita intr-unscaun pentru ca vecinu meu e obez.

 

 

Am fost inghesuita odata intre doi sportivi pe un avion de la Phoenix la Atlanta, Georgia ca ei si-au comparat locurile la margine din 3 scaune alipite ... credeam ca nu se mai termina calatoria. Desi nu erau prea grasi, habar n-am ce sport jucau afro-americanii ca nu ma putea interesa in acel moment, insa erau inalti si oricum ma acopereau cu bratele si mai fesfaceau si picioarele ... eram ca o sardina in conserva. Le-am zis ca n-ar strica si un pic de etica in privat si maniere de "gentil barbat" insa nu s-a lipit nimic nici de fetele din avion care erau preocupate sa le rezerve mai incolo pentru calatorie bilete de clasa I-a!!! in Atlanta aveam escala cu totii, eu in Europa, ei in Africa :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×