Sari la conținut
Forum Roportal
The Unknown

"platesti cat cantaresti" pe Samoa Air

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Iar familiile cu copiii multi castiga :yahoo: ca micutii nu trag mai nimic pe cantar!!!

 

Am vrut sa cumpar la cineva cadou un tricou dintr-un chiosc pentru turisti si numerotarea incepea de la 8X :blink: la ei M este masura de copil mic ...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Sunt dotate avioanele cu locuri normale sau custi? Fanul e inclus? Sau ceva lucerna?

 

Imi ''place'' cum au unii ideea ca oamenii accepta sa fie tratati/ evaluati ca niste animale, sau niste bagaje in plus, eventual.

Poate in curand va veni cineva cu ideea de a reduce pretul daca ai dovezi ca ai toate vaccinurile facute sau colesterolul redus, ca pana la urma asta e treaba companiilor aeriene, sa se ingrijeasca de sanatatea clientilor, nu? :)

Editat de Rory*
  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Japonezii au vorbit doar despre posibilitatea de a face pe oameni sa-si goleasca intestinele inainte de zbor, ca avionul sa aibe mai putin material de carat si sa zboare mai repede!!! Nu erau decisi ce metoda cu efect ultra rapid sa foloseasca ca oamenii sa nu se simta atacati prin aceasta metoda!!! ceva laxativ oral sau clisma :crazy: dar in viitor se vor aplica o metoda din asta de usurarea pasagerilor.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

dupa coada de la check-in cu plozii dupa mine, dupa controalele unde ma descalta si imi vad toti chilotii daca imi scot cureaua de la blugi, sa imi mai faca si clisma? Apai merg cu trenu', asta ar mai lipsi.

  • Upvote 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cel mai placut control la aeroportul de la Praga....very user-friendly, am vazut fetele unor americani oarecum mirati....cei mai urlatori din ce am gasit eu erau la Ferihegy.

Dar Nu am fost in multe locuri.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Imi ''place'' cum au unii ideea ca oamenii accepta sa fie tratati/ evaluati ca niste animale, sau niste bagaje in plus, eventual.

Genul ăsta de excese apar de-obicei

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

ceva laxativ oral sau clisma :crazy:

 

:blink: IOI....dar pot sa scap daca semnez ca nu manc nimik inainte si dupa decolare si fac pipi in aeroport inainte de imbarcare si nu sufar in acel moment de diaree?

 

Trec la dieta inainte de orice zbor.

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cel mai placut control la aeroportul de la Praga....very user-friendly

La fel mi s-a părut şi mie la Dublin. Dar ei au un mini-Schengen cu UK, poate că pentru zborurile spre continent să fie mai puţin relaxat controlul.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×