Sari la conținut
Forum Roportal
Cristalboy

Demonul cu piele albastra

Postări Recomandate

Intr-o noapte ma trezesc in astral ca ma ia de gat un demon solid , cu piele albastra si parul lung, destul de uman fara aripi:P urat oricum:))

 

 

 

Unde esti copile?? huh.png

 

Sper ca nu ai pierdut lupta cu demonul albastru ! shout.gif

  • Upvote 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

 

Unde esti copile?? huh.png

 

Sper ca nu ai pierdut lupta cu demonul albastru ! shout.gif

Nu Melissa :)) stai linistita din punctul asta de vedere nu ma poate atinge nimeni sunt prea bine pazit :D , ultima entitate care a incercat sa ma raneasca a fost captivata intr-un recipient din cristal si de atunci n-am mai vazut vreuna ...

 

Chiar mi-a lipsit forumul si cred ca o sa deschid un topic nou am N subiecte de discutie dar intuitia ma opreste sa dezvalui chiar tot

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

 

Unde esti copile?? huh.png

 

Sper ca nu ai pierdut lupta cu demonul albastru ! shout.gif

Se lupta, se lupta. Lasa-l.

Dar hai ca il las un pic in pace, cat sa posteze pe aici, apoi..ma duc sa il vizitez iar. :crazy:

 

Cris, sa stii ca m-am tuns, nu mai am parul lung. :roll:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Se lupta, se lupta. Lasa-l.

Dar hai ca il las un pic in pace, cat sa posteze pe aici, apoi..ma duc sa il vizitez iar. crazy.gif

 

Cris, sa stii ca m-am tuns, nu mai am parul lung. rolleyes.gif

 

E bine atunci arma pe care o folosesc va fi epilatorul si vei fi demonul epilat vanat

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu Melissa smile.png) stai linistita din punctul asta de vedere

 

Chiar mi-a lipsit forumul si cred ca o sa deschid un topic nou am N subiecte de discutie dar intuitia ma opreste sa dezvalui chiar tot

 

Ai aparut cand te-am strigat? :lol: Din luna mai, am vazut la profilul tau, ca n-ai mai postat. :lol:

 

Ma bucur ca esti bine. :)

 

Abia astept sa-ti citesc cele N subiecte. d_bubble_Vishenka.gif

  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

 

Ai aparut cand te-am strigat? laugh.png

La ce te referi? ;;) daca te referi la faptul ca n-am aparut ... trebuie sa specific sunt o fiinta umana in mare parte si asta inseamna ca nu sunt Etherian si nici Inger , mi s-au oferit sanse pt a deveni dar inca nu m-am decis ... Imi place sa fiu uman :) dar experientele din astral mi-au aratat ca e mai Frumos si mai Bine acolo ...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

La ce te referi? ;wink.pngdaca te referi la faptul ca n-am aparut ...

 

Ma refer tocmai la faptul ca ai aparut, la un interval de cateva ore dupa ce te-am intrebat unde esti? :lol:

Ai primit notificare pe mail sau avem un curier nevazut? :D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

 

Ma refer tocmai la faptul ca ai aparut, la un interval de cateva ore dupa ce te-am intrebat unde esti? laugh.png

Ai primit notificare pe mail sau avem un curier nevazut? biggrin2.gif

Mail nevazut ;) ca imi intra la spam , nu-mi citisem mailul de cateva zile si aveam o presimtire...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

La ce te referi? ;wink.png daca te referi la faptul ca n-am aparut ... trebuie sa specific sunt o fiinta umana in mare parte si asta inseamna ca nu sunt Etherian si nici Inger , mi s-au oferit sanse pt a deveni dar inca nu m-am decis ... Imi place sa fiu uman smile.png dar experientele din astral mi-au aratat ca e mai Frumos si mai Bine acolo ...

si inca ce bine, ehhhhmda.gif

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×