Sari la conținut
Forum Roportal
Cristalboy

Demonul cu piele albastra

Postări Recomandate

Deci demonul a intrat pe usa deci a folosit-o ca oamenii normali presupun ca din cauza ca era solid, greu si foarte dens

...ca orice om normal, desigur.

ce bine că m-ai lamurit...aveam o neliniște.

 

Nu seamana, era un umanoid cu piele albastra , mai degraba seamana cu sirienii ei aveau piele albastra

sau mai degrabă cu post-39647-0-74416400-1365783540_thumb.jpg

  • Upvote 6

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Da am vazut toti ati sarit pe mine azinoapte...in visul vostru:P ...eram ocupat azi din cauza aia n-am raspuns...

 

Oricum terminati cu aberatiile de genu era zeu hindus ei sunt demoni , zeii au alte treburi mai importante de facut ...dar daca demonii au incercat sa ma intoarca impotriva hindusilor cu tipu asta albastru si urat ca un orc ...atunci n-au reusit :D nus asa fraier

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Drept ii ca nu te vad prea bine. connie_girl_cleanglasses.gif

Pai de ce ? ai probleme cu vederea ? ai fumat Maria Ioana? ;;)

 

 

Nu-ti fa tu griji pt mine ... ma distrez de mor cu forumul asta :))

 

 

 

 

 

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Da am vazut toti ati sarit pe mine azinoapte...in visul vostru:P ...eram ocupat azi din cauza aia n-am raspuns...

 

Oricum terminati cu aberatiile de genu era zeu hindus ei sunt demoni , zeii au alte treburi mai importante de facut ...dar daca demonii au incercat sa ma intoarca impotriva hindusilor cu tipu asta albastru si urat ca un orc ...atunci n-au reusit :D nus asa fraier

 

 

 

 

 

Pai de ce ? ai probleme cu vederea ? ai fumat Maria Ioana? ;;)

 

 

Nu-ti fa tu griji pt mine ... ma distrez de mor cu forumul asta :))

 

 

 

 

 

 

cat crezi asta noi suntem in siguranta si mult mai puternicim ti-am sters memeoria si te lasam sa induci lumea in eroare, adevarul e dincolo de tinerolleyes.gif<br

Editat de Salvie

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

cat crezi asta noi suntem in siguranta si mult mai puternicim ti-am sters memeoria si te lasam sa induci lumea in eroare, adevarul e dincolo de tinerolleyes.gif<br

 

Bine Iar ai fumat Salvie ... dar cu ce ai amestecat-o? ca suni ca si cand ai iesit din Matrix

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Bine Iar ai fumat Salvie ... dar cu ce ai amestecat-o? ca suni ca si cand ai iesit din Matrix

 

decat ca intoarcerea cadavrelor vii.....ca stim noi cine...rolleyes.gif

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Aici iti dau dreptate, mai tot timpul se iveste cate unul cu o dracovenie noua. Cand credeam ca am scapat de soparlele alea extraterestre cu ochi verticali :doh: au inceput luptele in astral si demoni colorati... Asta-i invazie in toata regula! :doh:

 

Bine zici tu acum dar si reptilienii sunt tot astralieni ... oricum de aia nu va mai povestesc nimic ...oricum cu alea nu ma credeti:P....

 

decat ca intoarcerea cadavrelor vii.....ca stim noi cine...rolleyes.gif

 

 

 

 

 

Adica decat asa mai bine esti zombie asa-i? interesant cred ca ai fumat ca aia din How High :))

 

 

 

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Am visat si eu intr-o seara ceva asemanator, doar ca piramida il azvarlise in varful ei, apoi s-a transformat in cleopatra cu care faceam sex in inaltul varfului si imediat, cand incepuse senzatia sa devina cat mai reala, m-am trezit in profundul astralului si am realizat ca, de fapt, fteam piramida.

  • Upvote 7

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

...oricum cu alea nu ma credeti:P....

Asta cu demonii nu numai ca am crezut-o dar din punctul meu de vedere e absolut fireasca.

Doar ca "lupta" care ai dus-o cu ei nu era altceva decat testul de afinitate.

Nu sa-ti rupa urechile prin forta a fost vreodata telul lor, telul lor e acela de a te face sa crezi in piramide si in tine. O misiune mai performant indeplinita, nu putea fi conceputa: tu cu egoul propriu l-ai aruncat ca pe o carpa la piramida si piramida la purificat pur si simplu.

Daca vrei pot sa-ti spun si episodul urmator: piramida ti-l va arunca tie si tu prin forta personala o sa-l transformi intr-un pur.

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Asta cu demonii nu numai ca am crezut-o dar din punctul meu de vedere e absolut fireasca.

Doar ca "lupta" care ai dus-o cu ei nu era altceva decat testul de afinitate.

Nu sa-ti rupa urechile prin forta a fost vreodata telul lor, telul lor e acela de a te face sa crezi in piramide si in tine. O misiune mai performant indeplinita, nu putea fi conceputa: tu cu egoul propriu l-ai aruncat ca pe o carpa la piramida si piramida la purificat pur si simplu.

Daca vrei pot sa-ti spun si episodul urmator: piramida ti-l va arunca tie si tu prin forta personala o sa-l transformi intr-un pur.

Crezi ce vrei dar piramida nu l-a purificat , daca nu crezi in ele nu crezi in geometrie sacra si de la sine nu crezi in creatia lui Dumnezeu

 

 

Piramida l-a teleportat intr-o dimensiune superioara dupa care el s-a intors inapoi la subsol :P

 

Se stie ca piramidele sunt printre altele si portaluri stelare , dar a mea nu era aliniata dupa stele doar dupa polul nord...

 

Treaba cu reintoarcerea iti vine tie de la conceptul ala ca in astral daca ii ceri cuiva bani in realitate o sa tii dea, e un concept fals, si treburi de genu asta nu se intampla doar in starea de samadhi...(adincire perfecta in meditatie)

 

Daca iei astralul ca pe un vis , nu uita ca si realitatea e tot un vis ;)

 

 

 

Am visat si eu intr-o seara ceva asemanator, doar ca piramida il azvarlise in varful ei, apoi s-a transformat in cleopatra cu care faceam sex in inaltul varfului si imediat, cand incepuse senzatia sa devina cat mai reala, m-am trezit in profundul astralului si am realizat ca, de fapt, fteam piramida.

 

Tu ce ai luat LSD sau Crocodile?

 

 

 

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×