Sari la conținut
Forum Roportal
Cristalboy

Demonul cu piele albastra

Postări Recomandate

pentru cine vb tu? :lol:

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu merg la somn ... hai te rog daca poti sa iesi in astral si nu esti prea obosita da o geana pe la recorduri ;) sa intelegi de ce Divinitatea e asa importanta si nu trebuie amanata

 

 

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

bineeeeeeeeeeeeee.noapte buna

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Si eu foloseam OBe-uri cand ma vizitau rusii. :huh: Dar iti recomand Always, pentru ca te fereste de sindromul socului toxic. :o:

 

OBE = Out Of Body Experience

 

 

Nu vezi ca scrie Cristal Boy nu Girl =))

 

 

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Stati asa, sa nu ne certam.

Sa o luam metodic.

Poate demonul nu are pielea albastra.

Poate doar ii era foarte frig.

Si normal, daca e demon, e invatat cu temperaturi inalte.

 

Cei cu adevarati intelepti...traiesc pamantean iar restu lasa pe mai tarziu sau pastreaza confidentialitatea. Cei ce se lauda sunt doar cititori de carti.. Atat..Cum citesc unii cateva carti, cum cred ca gata, sunt ultra mega paranormali si puternici.

 

:ok:

  • Upvote 5

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Da ... pe urma nu doar ca m-am trezit dar mi-am zi dat seama ca era demon dupa ce I-am receptat conversatia telepatic cu Seful lui ...

`` Ce s-a intamplat?... M-a aruncat sub piramida... Si cu treaba aia a mers?... Nu, a fost imun... II clar...``

Demonii sunt extrem de inteligenti. Asta evident e comparativ, si se datoreaza faptului ca omul nu poate folosi mai mult de 5% din creier.

Faptul ca s-a aratat ca si demon sub forma zeilor hindusi e clar o premiera, hindusilor li se arata sub forma de zei hindusi, evident ca si zeu.

Deci decodarea mesajului cifrat cred ca ar suna c-am asa:

- Ce s-a intamplat (este evident o intrebare fireasca si familiara, fiind vorba de o actiune minutios pregatita de demoni, care asteapta cu sufletul la gura rezultatul)

- M-a aruncat sub piramida (rasete infundate printre demoni, care evident nu s-au auzit)

- Si cu treaba aia a mers ("treaba aia" evident este ce am mentionat : aratarea directa a faptului ca zeii hindusi sunt demoni)

- Nu, a fost imun (adica treaba nu la afectat cu nimic, n-a inceput deloc sa-si puna intrebari etc)

- I-i clar ( adica ne-am lamurit, hai sa sarbatorim)

Editat de -altul
  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
de ce va e mai frica nu scapati...

 

Aici iti dau dreptate, mai tot timpul se iveste cate unul cu o dracovenie noua. Cand credeam ca am scapat de soparlele alea extraterestre cu ochi verticali :doh: au inceput luptele in astral si demoni colorati... Asta-i invazie in toata regula! :doh:

  • Upvote 4

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×