Sari la conținut
Forum Roportal
Cristalboy

Demonul cu piele albastra

Postări Recomandate

 

da tu unde nu visezi sa ajungi ?

 

Visez eu sa ajung in multe locuri, dar faceam referire la o anumita categorie de ”paranormali” si la anumite ”scoli” esoterice care n-au nimic real in ele si care pacalesc oamenii inducandu-le amagirea in cap. Am vazut cu gramada indivizi care credeau ca se decorporalizeaza, dar in realitate nu faceau nimic altceva decat sa-si autoinduca o stare alterata de constienta.

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

 

Visez eu sa ajung in multe locuri, dar faceam referire la o anumita categorie de ”paranormali” si la anumite ”scoli” esoterice care n-au nimic real in ele si care pacalesc oamenii inducandu-le amagirea in cap. Am vazut cu gramada indivizi care credeau ca se decorporalizeaza, dar in realitate nu faceau nimic altceva decat sa-si autoinduca o stare alterata de constienta.

 

Bah Sparrow, la mine a ramas amprenta piramidei dupa multe meditatii cu ea, vazuta de un clarvazator, care pentru mine e Sfant, ce crezi e treaba ta, dar sa stii ca Taclalele n-o sa te ajute pe drumul tau spiritual, forumul nu-i busola care te duce unde vrei...

 

Si sunt foarte curios la care scoli te referi, ia zi-ne si noua !!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Bine Toma, dar sa stii ca unele persoane nu intra in transa, pur si simplu sunt constienti si lucizi, daca tu nu ai avut parte nici macar de o transa atunci... ghinionul tau, oricum Jack, daca tu crezi ca esti in cufarul lui Davy Jones cand visezi, atunci chiar esti acolo loopy, daca nu daca ai simtul de bilocare/ dedublare atunci e cu totul altceva, unele lucruri trebuie traite sa le intelegi ..scout_en.gif

Tu ai avut parte de transe? Te dedublezi uneori?

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

 

Bah Sparrow, la mine a ramas amprenta piramidei dupa multe meditatii cu ea, vazuta de un clarvazator, care pentru mine e Sfant

 

:doh: Halal ”clarvazator”, halal amprenta :o: Daca ar citi vechii egipeni ceea ce scrii tu aici s-ar tavali pe jos de ras, asa cum ne-am tavali si noi daca am auzi ca unii din viitor ar face meditatii cu turnul Eiffel si le-ar ramane amprente pe creier. :rot:

 

 

 

Taclalele n-o sa te ajute pe drumul tau spiritual, forumul nu-i busola care te duce unde vrei...

 

Drumul spiritual catre elevare spirituala, reprezinta un ”drum” constituit din acumularea de cunostiinte si trairi care sa-ti imbogateasca spiritul si nicidecum meditatii la constructii antice.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

 

Bah Sparrow, la mine a ramas amprenta piramidei dupa multe meditatii cu ea, vazuta de un clarvazator, care pentru mine e Sfant, ce crezi e treaba ta, dar sa stii ca Taclalele n-o sa te ajute pe drumul tau spiritual, forumul nu-i busola care te duce unde vrei...

 

Si sunt foarte curios la care scoli te referi, ia zi-ne si noua !!!

Black , nu se refera la piramidele din Egipt. De fapt, nu se refera la nicio piramida construita in plan terestru.

Editat de Aseneth

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Black , nu se refera la piramidele din Egipt. De fapt, nu se refera la nicio piramida construita in plan terestru.

 

Stiu, dar fara piramidele din Egipt n-ar mai fi avut astia baza de a inventa piramide prin nu stiu ce alte plane :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Tu ai avut parte de transe? Te dedublezi uneori?

 

Da, rare ori, eu nu mai am nevoie asa mult de trairi in afara corpului...

 

doh.gif Halal ”clarvazator”, halal amprenta grin.gif Daca ar citi vechii egipeni ceea ce scrii tu aici s-ar tavali pe jos de ras, asa cum ne-am tavali si noi daca am auzi ca unii din viitor ar face meditatii cu turnul Eiffel si le-ar ramane amprente pe creier. rotflmao.gif

 

 

 

Drumul spiritual catre elevare spirituala, reprezinta un ”drum” constituit din acumularea de cunostiinte si trairi care sa-ti imbogateasca spiritul si nicidecum meditatii la constructii antice.

 

Jack ... probabil ca esti Daniels momentan,Sparrow era mai destept, macar nu-si facea planuri prea multe, mai ai de invatat mult, si de practcat si mai mult, cunostintele si trairile te ajuta sa intelegi dar nu sa evoluezi, vibratiile tale sunt joase nustiu cu ce te ocupi, dar poate e romul de vina...man_in_love.gif

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×