Sari la conținut
Forum Roportal
Cristalboy

Demonul cu piele albastra

Postări Recomandate

Cristal, demonul arata cumva asa?

 

 

 

 

 

 

Si inca o intrebare : ai vrut sa zici sirieni sau siriusieni?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tu nu vezi imagine de ansamblu, Lucifer e doar un trepadus, nu el e capul rautatilor.

 

Nu seamana . am vrut sa zic specia de umanoizi care vin de pe Sirius

 

 

Faine tigari ... au si efect antipiramida? =))

 

Lu .... daca ai stii ce pune acum la cale ti-ai musca limba :P

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Prietene, ai cam rupt-o in fericire. Am incercat sa caut informatii despre demonul asta facut si pletos, dar am gasit doar pagini web care vorbeau despre halucinatii, episoade psihotice ori fantezii provocate de evitarea experientiala, ceea ce in mod clar nu e cazul tau. Tin minte ca in revista Formula ASS era un articol interesant despre experiente asemanatoare cu a ta. Mai multi experti in paranormal, parintele Silvestru Staloneanu de la manastirea de taici din raionul Dubasari, rabinul Abrahaam von Hellsing de la sinagoga Dachau si pastorul baptist John Dement de la KFC (Kentucky Friendly Church) recomandau o terapie soc prin expunerea la realitate, iar in cazurile foarte grave, ceaiul de tiovarnitel (tsiovarnitellis phallicus irumatio). Mult succes iti doresc!

 

P.S. Ceaiul se administreaza doar pe cale bucala.

 

Oricum, si eu ma confrunt cu o problema de domeniul ezotericului. Cred ca sunt zvarcolac. Asta-noapte m-am zvarcolit incontinuu in pat.

 

 

 

 

Ai tu parerea proasta ca pe internet gasesti orice ... sunt carti extraordinare pe care nu le gasesti pe net si sunt experiente traite de unii care nici alea nu le gasesti , cat despre tratament ... daca tu crezi ca o sa te simti bine mergi la psihioatru sau bea ceai treaba ta ...

 

 

Dar eu nu am zis ca am vreo problema... vreau doar sa stiu mai multe despre ei daca vor sa se faca cunoscuti :P

 

Il intrebam eu cum il cheama si ce vrea dar a fost scurta conversatia stii?

 

Succes cu ceaiul

 

 

 

 

 

 

 

 

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu seamana . am vrut sa zic specia de umanoizi care vin de pe Sirius

 

 

Faine tigari ... au si efect antipiramida? =))

 

Lu .... daca ai stii ce pune acum la cale ti-ai musca limba :P

 

 

 

Ai tu parerea proasta ca pe internet gasesti orice ... sunt carti extraordinare pe care nu le gasesti pe net si sunt experiente traite de unii care nici alea nu le gasesti , cat despre tratament ... daca tu crezi ca o sa te simti bine mergi la psihioatru sau bea ceai treaba ta ...

 

 

Dar eu nu am zis ca am vreo problema... vreau doar sa stiu mai multe despre ei daca vor sa se faca cunoscuti :P

 

Il intrebam eu cum il cheama si ce vrea dar a fost scurta conversatia stii?

 

Succes cu ceaiul

 

 

 

 

 

 

 

 

 

nu,nu vrem sa ne facem cunoscuti.....momentan mai dam cate un raid,mai facem experiente pe cate un f....pamantean.....rolleyes.gif<b">nici tu nu stii....dar daca tii neaparat ,sa fii pregatit la noapte

Editat de Salvie
  • Upvote 5

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

nu,nu vrem sa ne facem cunoscuti.....momentan mai dam cate un raid,mai facem experiente pe cate un f....pamantean.....rolleyes.gif<b">nici tu nu stii....dar daca tii neaparat ,sa fii pregatit la noapte

 

 

 

 

Hai incearca dar pun pariu ca nu ma atingi :P

 

Si de unde stii tu ca sunt pamantean?

 

Nu vreti sa va faceti cunoscuti dar de ce va e mai frica nu scapati...

 

 

 

 

 

 

U mad bro?

 

No man I`m just an usual Cristal Kid!!! :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

CristalBoy, eu sunt foarte obosita. C origine ai ce specie esti?

 

Ca si eu sunt f nepamanteana asa ca...

  • Upvote 4

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

U mad bro?

 

Nu cred ca ma intelegi Oliver , mi se intampla o chestie dinasta aproximativ o data pe an , si nu nu fumez nu ma droghez si nici nu m-am lovit la cap:))

 

CristalBoy, eu sunt foarte obosita. C origine ai ce specie esti?

 

Ca si eu sunt f nepamanteana asa ca...

 

Vorbim detalii PM

 

 

 

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

nu,nu vrem sa ne facem cunoscuti.....momentan mai dam cate un raid,mai facem experiente pe cate un f....pamantean.....rolleyes.gif<b">nici tu nu stii....dar daca tii neaparat ,sa fii pregatit la noapte

 

:lol: Io (adica din punctul meu de "observatie", cum s-ar zice "de vedere") i-as sugera totusi sa aiba grija cu zona in care a intrat si a interactionat cu alte fiinte din universul fizic si eteric(incluzand aci, bien sure, zonele emotionale, mentale, astrale si cauzale), s-o identifice totusi(banuiesc ca-i prin astral :lol: ) si sa iasa rapidement. Este ok, nu-l opreste nimeni, daca vrea sa experimenteze "neste treburi" dar asta nu-i o Cale Spirituala. Daca a si dat bani pentru a fi initiat in aceste "incursiuni", atunci sa considere ca a facut un gest de "hranire" (o sa-nteleaga el si acest aspect).

Editat de LuciaD
  • Upvote 4

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

N-am timp de pm-uri. Stii si tu ca tu de fapt prin legile ezoterice, nu ai voie sa iti expui luptele din astral.

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

N-am timp de pm-uri. Stii si tu ca tu de fapt prin legile ezoterice, nu ai voie sa iti expui luptele din astral.

 

Si cum propui sa evolueze restul omenirii din experienta altora atunci?

 

 

 

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Si cum propui sa evolueze restul omenirii din experienta altora atunci?

 

Esti si tu alt ratacit ezoteric. Omenirea invata prin experientele umane ca de-aia s aici. Astralu e pentru alt gen de misiune. Asadar, reechilibreaza viata pamanteana cu cea astrala, altfel..risti sa te ia lumea nebun. pricepi tu?

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×