Sari la conținut
Forum Roportal
Cristalboy

Demonul cu piele albastra

Postări Recomandate

Intr-o noapte ma trezesc in astral ca ma ia de gat un demon solid ...

 

Eu spre dimineata am experiente cu demoni sexy si n-am treaba cu parul sau culoarea pielii, curios e ca trec prin pereti si dispar ... undeva :yahoo: eu ma trezesc la placere ...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Intr-o noapte ma trezesc in astral ca ma ia de gat un demon solid , cu piele albastra si parul lung, destul de uman fara aripi:P urat oricum:))

 

Mai urat e faptul ca de astfel de

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Deci demonul a intrat pe usa deci a folosit-o ca oamenii normali presupun ca din cauza ca era solid , greu si foarte dens

 

Piramida ii spun obiectului geometric cu baza patrat si patru triunghiuri unite deasupra ...lol... care are raportul marii piramide de la Giza Egipt

 

 

 

 

 

Foarte interesant....si pe urma? :blink:

Te-ai trezit?

 

 

 

 

Da ... pe urma nu doar ca m-am trezit dar mi-am zi dat seama ca era demon dupa ce I-am receptat conversatia telepatic cu Seful lui ...

 

 

`` Ce s-a intamplat?... M-a aruncat sub piramida... Si cu treaba aia a mers?... Nu, a fost imun... II clar...``

 

Asta a fost conversatia lor , plus ca percep tot timpul de unde are loc daca e dimensiune superioara sau inferioara sau ce fel de persoane vorbesc :D

 

 

 

 

Ce vreau sa stiu e cine e subalternul lui Lucifer?

 

 

 

Te-a luat de gat cu usa, sau cum? :huh:

 

Decat sa crezi ca tu convertesti demoni in bule de lumina mai bine faci baloane de sapun. E mai safe. d_bubble_Vishenka.gif

 

Da a incercat sa ma stranga cu usa si s-a lovit nitel cu capul de piramida;)

 

 

 

 

 

Bine acum radem glumim...

 

Piramida converteste orice forma de energie negativa in pozitiva si purifica , energia negativa e trimisa sus in dimensiunile superioare prin varful ei :P

 

 

 

 

 

 

 

 

 

A jucat in Avatar demonul ala ? :lol:

Nu seamana, era un umanoid cu piele albastra , mai degraba seamana cu sirienii ei aveau piele albastra

 

 

 

 

Eu spre dimineata am experiente cu demoni sexy si n-am treaba cu parul sau culoarea pielii, curios e ca trec prin pereti si dispar ... undeva :yahoo: eu ma trezesc la placere ...

 

Si eu am avut experiente sexy dar nu cu demoni... ba vezi poate faceti vreun hibrid... ai grija ca se prinde si in astral

Editat de Cristalboy

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

era un umanoid cu piele albastra , mai degraba seamana cu sirienii ei aveau piele albastra

Aham. Am inteles. Si chestia aia ce fumezi tu, cum se cheama ?

  • Upvote 5

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cristal, demonul arata cumva asa?

 

 

 

 

 

 

Si inca o intrebare : ai vrut sa zici sirieni sau siriusieni?

 

 

Aham. Am inteles. Si chestia aia ce fumezi tu, cum se cheama ?

 

 

 

Ce vreau sa stiu e cine e subalternul lui Lucifer?

 

Tu nu vezi imagine de ansamblu, Lucifer e doar un trepadus, nu el e capul rautatilor.

Editat de Fugi
  • Upvote 7

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ce vreau sa stiu e cine e subalternul lui Lucifer?

 

Aghiuță.

Nu stiu daca are pielea albastra, dar am auzit ca faci pipi in pat daca-l intalnesti in astral :o: Ai grija!

  • Upvote 5

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

 

Prietene, ai cam rupt-o in fericire. Am incercat sa caut informatii despre demonul asta facut si pletos, dar am gasit doar pagini web care vorbeau despre halucinatii, episoade psihotice ori fantezii provocate de evitarea experientiala, ceea ce in mod clar nu e cazul tau. Tin minte ca in revista Formula ASS era un articol interesant despre experiente asemanatoare cu a ta. Mai multi experti in paranormal, parintele Silvestru Staloneanu de la manastirea de taici din raionul Dubasari, rabinul Abrahaam von Hellsing de la sinagoga Dachau si pastorul baptist John Dement de la KFC (Kentucky Friendly Church) recomandau o terapie soc prin expunerea la realitate, iar in cazurile foarte grave, ceaiul de tiovarnitel (tsiovarnitellis phallicus irumatio). Mult succes iti doresc!

 

P.S. Ceaiul se administreaza doar pe cale bucala.

 

Oricum, si eu ma confrunt cu o problema de domeniul ezotericului. Cred ca sunt zvarcolac. Asta-noapte m-am zvarcolit incontinuu in pat.

  • Upvote 5

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mai egzista o posibilirate. Canta la fluier demonul ? Trebe sa luam toate posibilitatile prin proces de ieliminare ca sa dam de capatai cine este demonul respectiv. Nu glumesc. Cu asha ceva nu este de gluma.

 

Deci, priveste imaginea asta cu atentie. Recunosti ceva ? Si cel mai mic detaliu este important. :gum:

 

4223490397_78cef32cd1.jpg

 

Editat de Naeema
  • Upvote 5

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Asta e Krsna? Daca s-a luptat cu iubitorul de vaci, inseamna ca baietasul nostru de cristal nu-i prea kusher.

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×