Sari la conținut
Forum Roportal
dracula1038

French Riviera

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Pai si unde arati ca a venit primavara?! ca nu vad nimic inflorit. Uite exemplu de venire a primaverii

Prima poza e cumva facuta in parcul IOR? :stars:

Seamana destul de mult, desi s-ar putea sa nu rasara... :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Prima poza e cumva facuta in parcul IOR? :)

Seamana destul de mult, desi s-ar putea sa nu rasara... :)

 

Pozele sunt facute pe faleza dunarii in Galati :doh:

 

de ce , deranjeaza undeva?

 

Nu deranjeaza nicaieri, doar ca atunci cand am citit titlu topicului ma asteptam sa vad ceva inflorit, atata tot :stars:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

dracula1038, nu vreau sa crezi k sunt rautacios, dar cand am vazut subiectul topicului ma asteptam la niste peisaje cum rar ai ocazia sa vezi si pe care un oki experimentat le face sa dainuie... avand in vedere k tu esti subiectul principal al pozelor, mie imi miroase a laudarosenie... "ia uitati pe unde am fost eu si ofticati-va!"

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

poza de noapte si imaginea cu oraselul de pe ce site-uri le-ai descarcat? nu e frumos sa-ti atribui munca altora! :spiteful:

Editat de kodat

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
poza de noapte si imaginea cu oraselul de pe ce site-uri le-ai descarcat? nu e frumos sa-ti atribui munca altora! :tease:

 

Poza cu noaptea si oraselul ( care de altfel se numeste Nice ) sunt luate de pe situl de la oficiul de turism de la Nice , cum nu aveam poze despre toata vederea panoramica cu toata Nissa si erau frumoase ,de aceea le-am pus , cred ca merita sa le iau ca sa poata lumea sa vada.E greu sa faci o poza panoramica , pt ca la Nice tot bulevardul :"Promenade des Anglais" care lungeste bordul marii e de 7 km si cum nu sunt experta , viol

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

lumea poate sa vada poze mult mai reusite din punct de vedere artistic si informativ pe site-uri specializate... cat despre lungime... mai putina importanta are... pt ceilalti cititori: sa nu va ganditi la bancurile cu lungimea si grosimea :P ... ci e vorba de unghiul corect de abordare... un mic exemplu imaginea de mai jos care este creatie proprie... :tease: si asta e una din variante...

P.S.: este vorba de Parcul Cismigiu din Bucuresti

post-33023-1146204799_thumb.jpg

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
dracula1038, nu vreau sa crezi k sunt rautacios, dar cand am vazut subiectul topicului ma asteptam la niste peisaje cum rar ai ocazia sa vezi si pe care un oki experimentat le face sa dainuie... avand in vedere k tu esti subiectul principal al pozelor, mie imi miroase a laudarosenie... "ia uitati pe unde am fost eu si ofticati-va!"

 

 

Draga Kodat, nu cred ca esti rautacios , poate te-ai trezit rau in dimineata aceea si ai fost tu mai acru cu mine. Vreau sa iti spun ca nicidecum pozele nu sunt puse cu scopul laudaroseniei , locuiesc aici de aproape 7 ani , nici decum" ia uitati pe unde am fost eu si ofticati-va" , cred ca doar tu le-ai interpretat asa, din toate persoanele de pe acest forum. Sunt puse cu scopul ca si cei de acasa , care nu au posibilitatea sa calatoreasca ,sa vada si altceva, sau cei care au posibilitatea , sa vina sa viziteze Franta.Cred ca topicul se numeste " galerii" , unde fiecare membru are dreptul sa puna ce poze vrea , si cred ca toti ne gasim pe acest forum cu scopul de a uita de problemele noastre , de a cere ajutor , de a mai vedea una-alta si nicidecum de a ne ataca de anumite persoane , fara nici un motiv. Daca iti recitesti inca o data textul , vei vedea ca reiese doar gelozie si rautate.

Din cite am inteles , esti pasionat de fotografie , ceea ce e f bine , dar trebuie sa intelegi ca altii sunt mai mongoli si nu se pricep, pozele mele sunt poze simple , facute pe strada , fara nici o alta tehnica ( pt ca nu le am deloc).

Oricum , am o singura intrebare : explicati-mi si mie , oameni buni , de ce atita rautate gratuita?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

repet: "nu vreau sa crezi k sunt rautacios". spre deosebire de tine eu imi insusesc orice critica. si daca vad k vine din partea unei persoane mai experimentata de mine tin cont de ea. nu ma supar. pt k numai astfel pot deveni mai bun. indiferent de domeniu. multi se multumesc sa spuna "da, misto" fara sa analizeze catusi de putin. e adevarat, poti pune ce vrei (in limitele impuse de bunul simt) dar asta nu inseamna k daca am o critica trebuie sa fiu bombardat cu pietre. kiar tu scrii "toti ne gasim pe acest forum cu scopul ... de a cere ajutor". o parere critica nu e un ajutor? gelozie si rautate? abia asta este un atac asupra mea din partea ta. dar nu sunt suparat. doar m-ai inteles gresit. sincer kiar ma bucur k sunt persoane in locuri superbe si care sunt romani. persoane k tine arata lumii adevarata fire a romanului, dovedind ca tiganii si shmenarii nu ne reprezinta. dar asta e alta poveste. si nu e frumos sa fim off-topic.

deci, fara resentimente!

no hard feelings, please! :o:

:o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Asa mai merge... poate va dati si un pupic pana la urma :friends:)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×