Sari la conținut
Forum Roportal
MissEla

29 martie- zi importanta

Postări Recomandate

Eclipsa a fost la 13:57...cat despre influente pot sa zic ca am simtit o oarecare oboseala! In rest nimic....violenta nici atat! :spiteful:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Eclipsa a fost la 13:57...cat despre influente pot sa zic ca am simtit o oarecare oboseala! In rest nimic....violenta nici atat! :spiteful:

 

Da! Astrologii sau cam inselat in legatura cu influenta eclipsei, la mine de exemplu ziua a fost minunata, de mult asa de placuta nu a fost! Mie mi-a placut!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu mi s-a intamplat nik important in ziua cu eclipsa. Nu am fost influentzata in nici un fel :crazy:. Oricum la Cluj a plouat de la ora 1 asha ca nu s-a vazut absolut nik. :spiteful:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
nu stiam ce e asa de important... :doh: Barbatii devin violenti? Ar fi interesant sa-i vedem transformati complet in vreun fel de varcolaci, :crazy:

Daca asta iti doresti, inseamna ca de asta ai (avut) parte astazi. Astept sa ma contrazici! :spiteful:

Va promisesem cateva detalii de dupa eclipsa. Astazi am fost la Complexul Muzeal de Stiintele Naturii din Galati iar fenomenul l-am putut observa cu luneta Coronado (dotata cu filtru H-alfa). Faza maxima la Galati a fost la ora 14:00:43 cu o acoperire a discului solar in procent de 77. Foarte frumos!

Voi ati cascat ochii la "eveniment"? :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

niet, sa nu ne stricam ochisorii, te-am asteptat pe tine sa ne povestesti :crazy:

 

 

Eclipsa a fost la 13:57...cat despre influente pot sa zic ca am simtit o oarecare oboseala! In rest nimic....violenta nici atat! :doh:

da, nu cred cu violenta...sunt doar coincidente.....ca prietenu mi-a invinetit un ochi, ca tata m-a dat afara din casa si ca profu de contabilitate mi-a ars una ca m-a prins copiind :spiteful:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

niet, sa nu ne stricam ochisorii, te-am asteptat pe tine sa ne povestesti :nea:

da, nu cred cu violenta...sunt doar coincidente.....ca prietenu mi-a invinetit un ochi, ca tata m-a dat afara din casa si ca profu de contabilitate mi-a ars una ca m-a prins copiind :)

[/quoщеу]

Serios??? :crazy: se pare ca cineva a avut o zi cu ghinion :doh:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Normal k 29 martie e o zi importanta ! Doar atunci e ziua mea !!!! :roll: ! :spiteful: :spiteful: :doh: :spiteful: :cry: :cry: :spiteful:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Normal k 29 martie e o zi importanta ! Doar atunci e ziua mea !!!! 8) ! :o: :P :good: :yes: ;) :headspin: :yes:

 

;) ;) :P Si a mea :doh: :doh: :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×