Sari la conținut
Forum Roportal
no_girl

pot disparea fisiere?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

have a problem...ca toata lumea....am avut un fisier...cu toate pozucale mele....nu le`am vizitat de mult...si acum cand aveam nevoie de ele....au disparut....cu ce ocazie?..se poate intamla asa ceva?sa dispara asa?in compu meu nu umbla nimeni asa ca nu e varianta ca le`a sters cineva.... :spiteful:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Esti sigura ca la un moment dat nu trebuia ca Windows-ul tau sa mai stearga din fisierele nefolosite pentru ca acestea ocupau prea mult spatiu din memorie? E posibil ca sa fi apasat din greseala pe ceva... Daca nu, nu-mi dau seaman cum ar fi putut sa dispara dintr-o data... Incearca sa dai un SEARCH prin tot computerul cu numele fisierului sau a unei poze. Poate locatia a fost schimbata...

Editat de cutie_witch

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ce marime si ce extensie avea fisierul in cauza?

(aproximativ)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

1. fisierele nu dispar* !

2. in concluzie l-ai sters tu s-au altcineva ... cauta un program de RECOVERY ...

 

*daca dispare unu sigur dispar si altele si cel mai des nu-ti mai merge compu ptc e bulit hardul. Chiar si asa , daca clusterele pe care era scris fisierul tau sunt bulite el inca ar mai aparea acolo , dar n-ar putea fi accesat ...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Exista o chestie cu care stergi fisierele altcuiva. Nu e virus, dar nici mult nu mai are. Faza e ca nu iti trebuie nici un prog. ca sa-l faci. Stie cineva despre ce e vorba? Daca da, sa-mi zica si mie ca sunt curios. PLS.

PS Da si tu timpul inapoi si pune lucrurile cap la cap: poate ca ai primit vreun fisier d-asta. Poate fi si o poza.

Editat de bob32cc

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×