Sari la conținut
Forum Roportal
Calean_92

Antrenament fara suplimente

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

salut...am si eu 3 saptamani de cand fac sala!si as dori mult sa aflu o chestie..merg cu niste prieteni care iau suplimente si as dori sa stiu o c hestie...e posibil sa am si eu rezultate fara sa iau aceste suplimenete?.multi mi-au zis ca nu pre e rost sa faci sala fara suplimnete si chestia asta imi omoara moralul!eu nu sunt adept la asa ceva!va rog sa ma ajutati

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

.merg cu niste prieteni care iau suplimente si as dori sa stiu o c hestie...

e posibil sa am si eu rezultate fara sa iau aceste suplimenete?.

 

ce suplimente iau prietenii tai?

 

Da, poti sa ai rezultate si fara ele dar dupa o perioada mai lunga de timp. Vrei sa cresti intr-o luna cat altii in 10?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

as vrea sa cresc :D ca Fat Frumos!stiu ca nu e posibil sa cresc asa de repede...o sa muncesc cit de mult se poate si sa ma alimentez adecvat...suplimente nu doresc sa iau...va multumesc de raspuns!sunt mai increzut in mancare sanatoasa...decit in chimie!!sper sa am ceva rezultate...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

eu as dori sa cresc desigur in masa!culturism fitnes nu mai stiu care e diferenta trag si eu de fiare!am un 1:80 si 75 de kg.deci se poate fara suplimete insa nu o sa cresc in acealasi ritm cu cei care eu suplimente...e bine si asa macar o sa stiu ca e natural..:)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Daca iti poti asigura o nutritie convenabila cu antrenamentele poti sa ai rezultate foarte bune si fara sa folosesti suplimente. Si eu am fost la sala fara sa consum suplimente si e foarte ok si fara ele. (ce-i drept nu stiu cum e CU ele). Succes!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

multumesc mult de sfat.cred ca le da sperante si multor ca mine.cu timpul o sa va dau si eu parerile mele cum e fara suplimente dar sa mai treaca timpul sa vad schimbarile!!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Sa stii ca daca nu esti un tip cu o constitutie musculoasa vei face greu muschi fara suplimente. Toti gagiii ce i-am vazut la sala si sunt mai big iau suplimente la greu. Oricum, si daca iei suplimente si nu muncesti mult si serios tot degeaba.

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×