Sari la conținut
Forum Roportal
Taxig

Taxi gratis - ne implicam si ajutam

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Salut ,

 

Din anumite puncte de vedere , proiectul pe care o sa vi-l prezint este unul umanitar.

 

Descriere :

Ai cu adevarat o urgenta ?? Trebuie sa ajungi undeva si nu ai bani de metrou sau nu poti din alte cauze ? Suna-ne si te vom ajuta !

 

 

-> Serviciile sunt disponibile momentan doar in sectoarele 2 si 3 ( Bucuresti) !

 

De ce gratis ?

Acest serviciu este gratis deoarece vrem sa demonstram ca se poate si asa. Desigur , costuri exista , dar sunt suportate integral de initiatorii acestui proiect. Este un gest benevol , pentru ajutorarea acelora care chiar au nevoie de acest serviciu.

 

Chiar nu exista nici un cost pentru cei care vor beneficia de acest transport gratuit?

Absolut nici unul ! Transportul este 100% gratuit !

 

Au aparut totusi niste intrebari in primele zile , dar am creeat special o pagina pentru a lamuri lucrurile : (gen : VA sponsorizeaza cineva? Este asta `o teapa` ? etc.)

-> Intrebari frecvente - taxigratis.ro

 

 

 

Nu vrem ca acest mesaj sa fie considerat o reclama, este doar o `campanie` de informare.

Nu dorim sa lezam pe nimeni cu aceste mesaje si nu dorim deloc un topic plin de flame-uri. Lucrurile prezentate sunt cat se poate de sincere si reale.

 

URL : http://www.taxigratis.ro

Multumim pentru timpul acordat.

  • Upvote 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Voi ce castigati din faptul ca va faceti reclama pe net? vizitatori pe blog? Ca presupun ca de clienti nu duceti lipsa.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Voi ce castigati din faptul ca va faceti reclama pe net? vizitatori pe blog? Ca presupun ca de clienti nu duceti lipsa.

 

Nu castigam nimic . Traficul de pe blog chiar nu ne intereseaza , vrem ca mesajul sa fie transmis mai departe , sa fie distribuit , si atat.

 

Proiectul e deschis de 2 zile (aprox 1 zi si ceva) , timp in care am ajutat 3 persoane.

 

Multumesc.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Am vazut comentariile, da. Ma gandeam ca, avand in vedere ca aveti doar doua masini (parca), o sa va copleseasca numarul doritorilor si o sa fiti nevoiti sa refuzati multi dintre ei. Era suficienta o reclama mai .. restransa, asa. Vorba se duce si din gura in gura destul de bine.

Cat preconizati ca o sa fiti in stare sa mergeti asa? Credeti ca o sa introduceti niste tarife macar modice, la un moment dat?

Eu v-am publicat link-ul pe facebook.. succes.

Editat de Amarena

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu castigam nimic . Traficul de pe blog chiar nu ne intereseaza , vrem ca mesajul sa fie transmis mai departe , sa fie distribuit , si atat.

....

 

 

si un mic virus bonus !! :!: :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu cred ca e cazul sa vorbim de virusi si alte prostii de genul asta. :)

 

Ca sa raspund la intrebarile tale :

 

- o sa ajutam cat de mult putem , in limita posibilitatilor noastre . nu este nimic conditionat sau limitat .

- nu vrem sa cerem lucruri materiale , momentan daca lumea e dispusa sa distribuie continutul nostru mai departe , suntem foarte multumiti

 

Am fi si mai multumiti daca ar apela la noi oamenii care chiar au nevoie de asa ceva.

 

Cu permisiunea oamenilor pe care o sa-i ajutam , o sa postam si niste poze concludente.

Editat de Taxig

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Am fi si mai multumiti daca ar apela la noi oamenii care chiar au nevoie de asa ceva.

 

asta chiar nu se poate verifica, ceea ce e nasol.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu cred ca e cazul sa vorbim de virusi si alte prostii de genul asta. :)

 

....

 

 

nu ma intereseaza sa vorbesc despre asta - am atentionat doar !! :fish:

in rest spor la treaba !!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

CU acordul oamenilor pe care ii ajutam , o sa postam si poze cu ei in viitor. Momentan , de la ultima `cursa` , si ultima probabil pe ziua de azi :

 

SJTlaWm.jpg

 

SxMsU4P.jpg

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×