Sari la conținut
Forum Roportal
OacOac

Cum sa fim fericiti alaturi de parteneri

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Pentru a veni in sprijinul "ratacitilor" si dezamagitilor in amor ne-am gandit ca acest topic ar veni in ajutorul lor.

Haideti impreuna sa descoperim ce ne fac partenerii fericiti, sa ne gandim la ei la fel de mult cum ne gandim la noi. Ma gandesc ca cele mai bune idei ar veni de la cei care au ce ceva experienta cu acelasi partener, mai ales ca toti avem urcari si coborari. Haideti sa facem din lucrurile urate evenimente frumoase, care sa ne marcheze viata, sa privim roz in jurul nostru si sa vedem de ce e mai frumoasa viata in 2.

Succes :spiteful:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Idei?cred ca fiecare se comporta diferit intr-o relatie,fie ea de lunga sau de scurta durata...iar obiceiurile unei relatii sunt prea comune pentru a fi scrise din taste fara a o da in clisee...

In principiu,cea mai buna idee pe care as putea-o da eu este sa fie sinceritate intr-o relatie....este lucrul esential...

Probabil ca am vorbit mult pe langa ceea ce vroiati voi sa auziti,dar asta sunt,asta spun.!

Iubiti-va mult!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu ai vorbit deloc mult, e foarte bine, sinceritatea are un rol important la fel ca si comunicarea.

Unii se plang ca nu deschid gurita de teama sa fie neintelesi.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu ai vorbit deloc mult, e foarte bine, sinceritatea are un rol important la fel ca si comunicarea.

Unii se plang ca nu deschid gurita de teama sa fie neintelesi.

Sincera sa fiu,problema asta legata de comunicare sau sa imi fie teama sa comunic nu am avut-o niciodata...intotdeauna am fost omul care intr-o relatie a stiut sa spuna lucrurilor pe nume,si asta m-a ajutat enorm...

Cum sa zic eu sa fiu inteleasa mai bine?

Am fost intre 2 extreme:sincera si dura cand vine vorba de sinceritate 100%,iar pe cealalta parte am fost o pisicutza blanda si lingusitoare....si m-a ajutat,recunosc1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu ai vorbit deloc mult, e foarte bine, sinceritatea are un rol important la fel ca si comunicarea.

Unii se plang ca nu deschid gurita de teama sa fie neintelesi.

 

Pentru armonie intr-o relatie, fiecare partener trebuie sa aiba grija sa nu-i lipseasca celuilalt nimic din ce ii trebuie.

Femeii trebuie sa i se buna la dispozitie: caratiti, oale, aragaz, aspirator, carut copil, masina de spalat, detergent, fier de calcat si verificat periodic stocul.

Nu de alta dar sa nu aiba ce reprosa.

Barbatul se multumeste cu putin. Telecomanda, pat si cam atat.

Nu-i asa ca pretentiile sunt disproportionate? :crazy:

Saracii barbat.... :doh:

 

 

 

P.S. Pentru amatoarele de "asasinate":spiteful: Va primesc dar pe rand.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Pentru armonie intr-o relatie, fiecare partener trebuie sa aiba grija sa nu-i lipseasca celuilalt nimic din ce ii trebuie.

Femeii trebuie sa i se buna la dispozitie: caratiti, oale, aragaz, aspirator, carut copil, masina de spalat, detergent, fier de calcat si verificat periodic stocul.

Nu de alta dar sa nu aiba ce reprosa.

Barbatul se multumeste cu putin. Telecomanda, pat si cam atat.

Nu-i asa ca pretentiile sunt disproportionate? :P

Saracii barbat.... :)

P.S. Pentru amatoarele de "asasinate":doh: Va primesc dar pe rand.

Beiiiiiiiii........nu suntem aici la coltul vesel 8)

Mai zii tu o data de cratiti, masini de spalat , aspiratoare.....pe topicul meu ca te fac cu ou si otet :spiteful:

Aaaaa, deci tu te multumesti doar cu telecomanda si patul, fericitule...tu nu ai nevoie de femeie :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Beiiiiiiiii........nu suntem aici la coltul vesel :doh:

Mai zii tu o data de cratiti, masini de spalat , aspiratoare.....pe topicul meu ca te fac cu ou si otet :spiteful:

Aaaaa, deci tu te multumesti doar cu telecomanda si patul, fericitule...tu nu ai nevoie de femeie :crazy:

 

 

Femeia este inclusa ca bonus! :P In pat, langa telecomanda.

 

In loc sa fiti multumite ca va punem totul la dispozitie voi faceti scandal!

Bine. Atunci va procurati singure necesarul de materiale.

Editat de tjedy2000

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Femeia este inclusa ca bonus! :crazy: In pat, langa telecomanda.

 

In loc sa fiti multumite ca va punem totul la dispozitie voi faceti scandal!

Bine. Atunci va procurati singure necesarul de materiale.

Daca tu privesti femeia ca bonus ori eventual ca o metoda de relaxare....ma inclin respectuos, dar refuz sa mai vorbesc cu dumenavoastra si in cazul asta...vorba cuiva...mai bine imi iau caine :spiteful:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Femeia este inclusa ca bonus! :spiteful: In pat, langa telecomanda.

 

In loc sa fiti multumite ca va punem totul la dispozitie voi faceti scandal!

Bine. Atunci va procurati singure necesarul de materiale.

 

stiu eu pe cineva care-o sa doarma pe pres la noapte... :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Daca tu privesti femeia ca bonus ori eventual ca o metoda de relaxare....ma inclin respectuos, dar refuz sa mai vorbesc cu dumenavoastra si in cazul asta...vorba cuiva...mai bine imi iau caine :spiteful:

 

 

Pai aia nu se numeste ...zoofilie?

 

stiu eu pe cineva care-o sa doarma pe pres la noapte... :crazy:

 

 

:doh: :P 8)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

×